Kita komisija – kitos ir išvados

Rimos Podelienės galimą tarnybinį nusižengimą vertino skirtingos komisijos. Vienai vadovavo Saulius Šiurys (dešinėje), kitoms dviem – Eimantas Salatka. Sigito STRAZDAUSKO (iš redakcijos archyvo) nuotr.

Savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vedėjos Rimos Podelienės galimiems nusižengimams įvertinti prireikė ne vienos komisijos. Viena valstybės tarnautoją išteisino, kita – įžvelgė, kad ji nepaisė kai kurių Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatų.
Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius keitė sprendimus – tai skyrė nuobaudą, tai ją naikino. Per penkis mėnesius atsirado net keturi įsakymai, susiję su valstybės tarnautojos veiksmų tyrimu.
Vis tik galutinis verdiktas – R. Podelienė pažeidė kai kurias įstatymo nuostatas ir už tai jai skirta pastaba.
O gal ir šis – ne paskutinis, nes valstybės tarnautoja nesutinka su nuobauda ir ją ketina skųsti.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Kita komisija – kitos ir išvados”

 1. užteko,užmušo parašė:

  keitė sprendimus – tai skyrė nuobaudą, tai ją naikino. Per penkis mėnesius atsirado net keturi įsakymai, susiję su valstybės tarnautojos veiksmų tyrimu.Ir tai mokesčių mokėtojų pinigais…?

 2. klabis parašė:

  virgutis kaip visada purvo papylė su klaidomis

 3. Renata parašė:

  Teko man stebėti Ritos Podelienės aplaidų knapsėjimą Mažeikių savivaldybės pastate. Darbu kažin ar tai galima pavadint ir tai trunka metų metus, koks absurdas, kokia žala savivaldybės bendram darbui. Kažin, koks ten „švogeris“ laiko prispaudęs, tokia darbuotoja?
  Turto „valdymo“ skyrius, palieka visiškai be priežiūros socialinius butus. Socialiniai gyventojai, be socialinių įgūdžių su žalingais įpročiais, naikina savininkų turtą! Tad paraginčiau butų savininkus, nebetylėti, nebekentėti, dėl nuvertėjusio turto kelti ieškinius ir reikalauti iš savivaldybės žalos atlyginimo.
  Savivaldybėse sėdėdami ir būdami atsakingi, tegul pagaliau imasi pradėti dirbti steigiant , socialinius namus, socialių įgūdžių neturintiems žmonėms. Tai visiškai nesudėtinga, tik pradėtu tuo klausymu dirbti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto