Kitą savaitę planuojamas prekybos centrų boikotas

Dar kartą rengiamas prekybos centrų boikotas. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Socialiniuose tinkluose sparčiai plinta raginimas vasario 16–20 dienomis neiti į prekybos centrus.
Tokiu žingsniu siekiama parodyti prekybininkams ir šalies vadovams, jog sparčiai kylančios maisto bei kitų prekių kainos gyventojams tampa „nebeįkandamos“.

Boikoto iniciatoriai teigia, kad susivienyti ir būtent nuo vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos keturias dienas aplenkti prekybos centrus – simboliškas veiksmas.
Raginime išreikšti savo nuomonę kalbama apie tai, jog, gyvendami nepriklausomoje Lietuvoje, esame priklausomi nuo oligarchų, bijome paprieštarauti bei išsakyti savo nepasitenkinimą dėl vienokios ar kitokios situacijos mūsų šalyje.
„Taikstomės, manydami, kad nieko negalime pakeisti. Tačiau kuo mes blogesni už kitus? Kodėl mes, gyvenantys ir kuriantys valstybę, turime būti žlugdomi jos valdžios? Kodėl žmogus, turintis savo smulkų verslą ar paprastas darbininkas, negali sau leisti daugiau? Kviečiame nesitaikstyti su esama padėtimi ir drauge bendromis jėgomis ištarti: GANA!“ – į visuomenę kreipiasi boikoto iniciatoriai.
Prekybos centrų boikoto akcijos „Nesėdėsiu, neburbėsiu, o kažką darysiu“ per Lietuvą jau buvo nuvilnijusios praėjusių metų gegužę.
Tąkart dalis lietuvių, tarp jų – ir mažeikiškiai, apsipirkti į prekybos centrus nėjo 3 dienas.
Apie šimtą mažeikiškių dalyvavo ir Senamiesčio parke surengtoje protesto akcijoje.

Visas rašinys – antradienio „Santarvės“ laikraštyje.

14 Atsakymų į “Kitą savaitę planuojamas prekybos centrų boikotas”

 1. asd parašė:

  Vadinasi, jau nuo ketvirtadienio bus galima apsiprekinti nestovint eilėse :-) Gal galėtumėte savo akciją pratęsti kokiam mėnesiui ar dar ilgiau? :-)

 2. Į Lenkiją parašė:

  Senai nebesiprekinu Lietuvos prekybos centruose, o kas tris mėnesius važiuoju į Lenkiją. Ten ir maisto prisiperku ir vaistų normaliomis kainomis.

 3. To Vardas parašė:

  Super komentaras:)) Jei pasakytum,kad garini acta noredamas/a sumazinti lektuvu sukelta oro tarsa patikeciau 100%. Gaila,kad tokie zmones turi teise balsuoti rinkimuose.Senai sakau,kad reiketu ivesti IQ testa ir tik ji islaikius duoti teise balsuoti.

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Kokie mes idomus, viskas pas mus ne nuo to galo. Prie ko cia prekybos centrai? Pradeti reikia nuo savivaldybes klierku ir seimunu atlyginimo. Kai siu atlyginimas bus ne didesnis kaip trys-keturi minimumai, tai ir ziurek kainos prekybcentruose bus sureguliuotos ir biudzete pinigu atsiras minimumui ir musu senoliams pensijas pakelti.

 5. parašė:

  Manau ,kad daug įdomiau ir prasmingiau būtų jei piliečiai boikotuotų savivaldos, seimo , prezidento , europos parlamento rinkimus :)

 6. TO -KAŽKODĖL parašė:

  Aš pav.prekinuos 1 kartą savaitėje ,pervažiuoju kriautuves ,kokių man reikia .Irgi kai kam gal atrodo “kiek jinai valgo “——–dar +visos skalbimo,ir kitos prekės .Taip ir atrodo —pilni krepšiai …….

 7. Ha parašė:

  Reik pasirinkti viena prekybos centra o ne visus dabar niek nesigaus

 8. vija parašė:

  Ot gerai, neikit…bus mažesnės eilės prie kasos….

 9. kažkodėl parašė:

  mes esame keista tauta. Kainos tikrai kyla ,bet iš kur mes turime tiek pinigų? Pažiūrėkit Maxsimoj ,kokiais vežimais vežamos prekės ,kartais net pagalvoju ,ar galima tiek suvalgyti….Juk jei būtume alkani tai ir tų nutukusių būtų mažiau ,o dabar kas antras vos pratelpa prasilenkti pro duris…Kaip čia išeina….

 10. Vardas (privalomas) parašė:

  Kai maisto kainos bus tikrai „nebeįkandamos“, nereikės organizuoti jokių raginimų neiti į prekybos centrus: žmonės ir taip neis, nes nebus už ką tas prekes pirkti.

 11. to tads parašė:

  Taip, iš tikrųjų geriausia kai tokie gyviai kaip tamsta emigruoja :-) Gero kelio !

 12. tads parašė:

  geriausia akcija atrakcija – emigruoti is tos supuvusios valdzios nustekentos salies

 13. Gerai parašė:

  kad iš anksto paskelbta. O kiek Akcijų pasiūlys monopolistai…ir visi bėgs „pigiau“ apsiprekinti

 14. :-) parašė:

  Neikit, neikit, eilės bus mažesnės :-)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto