Kitų metų kovo 1 d. vyks savivaldos rinkimai

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

2015 m. kovo 1 d. Lietuvoje bus surengti savivaldybių tarybų rinkimai.

Balsavo beveik vienbalsiai

Ketvirtadienį už nutarimo projektą „Dėl 2015 metų savivaldybių tarybų rinkimų“ balsavo 94 Seimo nariai, 1 buvo prieš, susilaikiusiųjų nebuvo.
Pasak dokumentą pateikusios Seimo Pirmininkės Loretos Graužinienės, savivaldos rinkimų data yra suderinta su Vyriausiąja rinkimų komisija (VRK).
„Tai kalendorinio pavasario pradžia, berods Lietuvos Prezidentės gimtadienis“, – rinkimų datos pasirinkimu pasidžiaugė Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eligijus Masiulis.

Merą rinksime tiesiogiai

Pagal įstatymą, rinkimus skelbia Seimas ne vėliau kaip likus 5 mėnesiams iki savivaldybių tarybų narių įgaliojimų pabaigos. Jeigu likus 4 mėnesiams iki savivaldybių tarybų narių įgaliojimų pabaigos Seimas nepaskelbia rinkimų datos, rinkimai rengiami paskutinį sekmadienį, nuo kurio iki savivaldybių tarybų narių įgaliojimų pabaigos lieka ne mažiau kaip mėnuo.
Rinkimai rengiami ne anksčiau kaip likus dviem mėnesiams ir ne vėliau kaip likus mėnesiui iki savivaldybių tarybų narių įgaliojimų pabaigos.
Kitais metais pirmą kartą vyks tiesioginiai merų rinkimai. Kaip numato įstatymas, savivaldybių tarybų narius ir savivaldybės tarybos narį – merą rinkėjai renka be tarpininkų.

5 Atsakymai į “Kitų metų kovo 1 d. vyks savivaldos rinkimai”

 1. Svajotojas parašė:

  Manu J. Jurkus. Mokantis dirbti su akivaizdžiai matomais rezultatais.

 2. Rasa parašė:

  Ir kas tuo „išsvajotuoju“ naujuoju meru galėtų būti? Pasidalinkite savo svajonėmis.

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Valio! Mazeikiams reikia naujo Mero!

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Oi lauksim, oi reikia pokyčių !!!

 5. Saulius, Seda parašė:

  Esu numatęs į rajono savivaldą labai sexualią mūsų gatvės merginą. Ji visada vaikšto be stanikėlio, nors privalumai akivaizdūs. Kas dedasi apačioje nežinau. gal irgi laisvai vėjas garbanas kedena.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto