Klastingas ledas nusinešė tris gyvybes

Autorius Vidas STANKUS
Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šeštadienio vakarą įvyko skaudi nelaimė – nuskendo trys tirkšliškiai vyrai, žvejoję Šilutės rajone.

Pirminiais šalies priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, pranešimas, kad Aukštumalų kaime, Tenenio upėje, skęsta žvejai, buvo gautas apie penktą valandą vakaro. Apie nelaimę pranešė vyras, atvykęs kartu su trimis draugais žvejoti ir tuo metu šildęs automobilį.
Paaiškėjo, kad į upę visų pirmą įlūžo du vyrai, vienas dar bandė draugus gelbėti ir laikė juos virve, bet, įlūžus ledui, vyras irgi įkrito į vandenį ir nuskendo.
Atvykę ugniagesiai gelbėtojai 54-erių, 45-erių ir 60 metų vyrų kūnus rado skirtingose upės vietose.
„Miestelio bendruomenei tai didžiausia tragedija – visi trys žuvusieji buvo iš Tirkšlių, nagingi ir darbingi vyrai. Jeigu bus reikalinga kokia nors pagalba nukentėjusioms šeimoms, kuo galėsime tuo padėsime“, – pirmadienį „Santarvei“ sakė Tirkšlių seniūnas Juozas Kungys.

Pažymėti:
7 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content