Klausimas dėl švietimo ir mokslo ministro bus aptariamas pirmadienį

Darbo partija atšaukė savo deleguotą švietimo ir mokslo ministrą D. Pavalkį. Gedimino Savickio (ELTA) nuotr.

Sekmadienį Darbo partijai priėmus sprendimą atšaukti savo deleguotą švietimo ir mokslo ministrą Dainių Pavalkį, Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius sako, kad šis klausimas bus aptariamas pirmadienį.
„Pagal koalicijos susitarimą savo atstovą į švietimo ir mokslo ministro postą deleguoja Darbo partija, tad ji gali siūlyti jį atšaukti. Aš priimsiu sprendimą po to, kai šį klausimą aptarsime su Darbo partijos vadovybe ir su pačiu švietimo ir mokslo ministru D. Pavalkiu. Manau, kad Darbo partijos vadovybė paaiškins savo sprendimą artimiausiu metu, o su pačiu D. Pavalkiu turėsime galimybę susitikti pirmadienį Vyriausybės pasitarime“, – sako Ministras Pirmininkas A. Butkevičius.
Pasak premjero, švietimo sistemai šiuo metu keliami dideli iššūkiai, rengiamasi jos pertvarkai, todėl ministerijos vadovas turi būti kompetentingas, įsigilinęs į situaciją. D. Pavalkiui premjeras priekaištų neturi, ministras vykdo Vyriausybės programą.

2 Atsakymai į “Klausimas dėl švietimo ir mokslo ministro bus aptariamas pirmadienį”

  1. Jonas parašė:

    Ponia Mokytoja, turiu Jums priminti, kad ministrus atleidžia Prezidentas Ministro Pirmininko teikimu.Tad darbiečių, o teisingiau jų vedlio,būsimo zeko žodis toje istorijoje visai nepaskutinis

  2. Mokytoja parašė:

    Šaunuolis Pavalkis, idealiai „sutvarkė“ švietimo sistemą Lietuvoje. . . pagaliau darbiečiai susiprato ir išmetė lauk tą klouną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto