Knygų mugėje rajonui atstovauja „Gudragalvis“

„Gudragalvio“ paviljonas praėjusių metų tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Nuo ketvirtadienio Vilniuje šurmuliuoja tryliktoji tarptautinė Vilniaus knygų mugė.
Į mugę išvakarėse išsiruošė ir bendrovės „Gudragalvis“ komanda. Mažeikiškiai lankytojams pristatys edukacinius leidinius bei skaitys paskaitą.

Pristatys naujieną – plakatus

Į sostinę išvyko penkių specialistų komanda, tarp kurių yra ir bendrovės direktorė Jurgita Cholodinskienė.
Šį kartą mažeikiškiai kaip naujieną pateiks plakatus socialine tematika „Narkotikams – ne“, „Sveiko maisto piramidė“ ir „Tolerancija“, taip pat siužetinių kortelių rinkinį vaikams „Pora ne pora“, skirtą mažųjų kalbai ugdyti.
Per knygų mugę, vasario 23-iąją, „Gudragalvis“ rengia paskaitą „Originalių lietuviškų mokomųjų žaidimų pristatymas“. Ją skaitys kūrybinių projektų organizatorė Jolanta Čepauskienė.

Dalyvauja trečią kartą

Kaip ir visi knygų mugės dalyviai, „Gudragalvis“ turi savo stendą, kuriame eksponuoja savo leidinius. Lankydami knygų mugės ekspoziciją, šalies ikimokyklinio, priešmokyklinio, specialiojo ugdymo pedagogai, logopedai galės apžiūrėti, įvertinti mokymo priemones, išgirsti specialistų, leidinių autorių komentarus.
„Mes knygų mugėje išbūsime visas keturias dienas. Šiame renginyje dalyvaujame jau treti metai, ir tai jau tapo mums tarsi tradicija. Nelikome nepastebėti, nes jau turime savo lankytojus, savą kontingentą“, – sakė J. Čepauskienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto