Kodėl sustojo „greitasis projektas“?

Rangovai teigia sodų bendrijai jau atlikę darbų už 65 tūkstančius litų. Autoriaus nuotrauka

Į Savivaldybę pagalbos kreipęsi sodų bendrijos nariai nebežino: džiaugtis jiems ar liūdėti, kad projektas pradėtas įgyvendinti taip greitai.

Kreipimasis su 33 parašais

Mažeikių sodininkų bendrijos „Dobilas“ pirmininkė Petronėlė Vičiulienė praėjusių metų rugsėjo 24-ąją raštu kreipėsi į Mažeikių rajono savivaldybės merą Antaną Tenį ir administracijos direktorių Bronių Kryžių. Bendrijos vadovė prašė valdžios tarpininkauti skiriant finansavimą ir sodų bendrijoje įrengiant nuotekų tinklus.
„Gyvendami Mažeikių miesto ribose be nuotekų tinklų jaučiame diskomfortą. Iš lauko tualetų, iš nekokybiškai įrengtų išgriebimo duobių yra teršiamas gruntinis vanduo bei aplinka. Ekologiniu požiūriu situacija yra nepriimtina, todėl prašome Jūsų dėti visas pastangas sprendžiant mūsų problemą“.
Savivaldybė greitai sureagavo į 33 gyventojų prašymą. Tačiau praėjus keliems mėnesiams jie sako nebesuprantantys, kas vyksta ir už ką reikės mokėti. O aplinkui sklando gandai, kad projektas naudingas ne visiems bendrijos nariams.

Apie tai skaitykite antradienio „Santarvėje“.

One Reply to “Kodėl sustojo „greitasis projektas“?”

  1. Antanas parašė:

    Įdomu, ar „Ąžuolui“ kas nors ves nuotekų tinklus ir vandenį? Ar tik kaimynams oiš „dobilo“ pasisekė, kad turi gerų gyventojų?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto