Kodėl verta susimąstyti apie savo finansų valdymą?

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Viešumoje vis garsiau kalbama apie tai, kad ateinantį rudenį viso pasaulio laukia stiprus ekonomikos sulėtėjimas ir mūsų šalis – ne išimtis. Pasaulinė pandemija darė neigiamą įtaką ne tik įmonių, bet ir žmonių asmeniniams finansams, todėl dabar yra pats tinkamiausias laikas pradėti rimtai galvoti apie savo biudžeto planavimą.
Iš Mažeikių kilusi Agnietė Liaugminaitė dirba buhalterines paslaugas teikiančioje įmonėje Kaune, aptarnaujančioje ir konsultuojančioje daugelį kitų skirtingų kompanijų, todėl sutiko pasidalyti savo įžvalgomis apie susiklosčiusią dabartinę situaciją ir apie tai, kaip ir kodėl vertėtų protingai valdyti savo pinigus.

Koronaviruso įtaka žmonių finansams

Karantinas šalies įmones paveikė skirtingai – mažoji dalis greitai prisitaikė prie pasikeitusių sąlygų ir sugebėjo išlaikyti darbuotojus bei optimizuoti savo išlaidas, siekiant patirti kuo mažiau nuostolių. Vis tik kiti, siekdami nebankrutuoti ir išsilaikyti rinkoje, ėmėsi kitokių veiksmų – atleido dalį darbuotojų, įformino prastovas, įtikino darbuotojus išeiti nemokamų atostogų ar net dalį savo veiklos „perkėlė į šešėlį“.
„Šis laikotarpis turi neigiamą poveikį daugumai šalies įmonių ir jų darbuotojams, todėl, norint lengviau susidoroti su finansiniais sunkumais ir pasiruošti ateičiai, patarčiau ne tik įmonėms, bet ir kiekvienam asmeniškai susidėlioti savo finansinį planą, kuris aiškiai parodys mūsų galimybes ir daromas klaidas“, – teigia A. Liaugminaitė.
Visas interviu – „Santarvės“ laikraštyje.

Karolina Kotryna Petrauskaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto