Koją pakišo greitis ir alkoholis

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Trečiadienį prieš vidurdienį saugaus greičio nepasirinko neblaivus balėniškis – jo vairuojamas automobilis apvirto lygiame kelyje.

Atvykę į avarijos vietą policijos pareigūnai kelyje Bugeniai–Pikeliai šalia apvirtusio automobilio  „Audi 80“ aptiko jo vairuotoją, aštuoniolikos metų vairavimo stažą turintį A. B.
Pareigūnams vyriškis teigė važiavęs apie 95 kilometrų per valandą greičiu, pajutęs, kad automobilį sumėtė. Automobilio „išlyginti“ jam jau nepavykę, todėl ir apsivertė.
Patikrinus alkoholio tikrintuvu vyriškiui nustatytas lengvas – 0,77 promilės – girtumas, policininkams jis teigė iš vakaro gėręs degtinės, o rytą sėdęs į automobilį.
Pareigūnai surašė draudimą avariją patyrusiai transporto priemonei dalyvauti viešajame eisme – „audinė“ po avarijos atrodė apgailėtinai. Po remonto teks pereiti neeilinę valstybinę techninę apžiūrą.

One Reply to “Koją pakišo greitis ir alkoholis”

  1. zemaitis :) parašė:

    Arunai mes su tavim !!! laikyk kardana :) Linkejimai nuo bendraminciu :) nepergyvenk sumesim mes tau ant tos audines :) bus tu masinu kaip ir degtines ant stalo :))) svarbu kad vieno ir kito netruktu:) bat arunai kodel nesakei kad balienuose xata dar turi ??? :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto