Kolegijoje – verslo ir ugdymo įstaigų konferencija

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Žemaitijos kolegijos Mažeikių fakultete šiandien vyko mokslinė-praktinė konferencija „Studijos ir verslas: dabartis-ateitis“. Renginio dalyviai ir pranešėjai vienbalsiai sutaria: šiandieniniame sparčiai kintančiame pasaulyje būtinas sklandus verslo ir švietimo dialogas.

Pasak Žemaitijos kolegijos Mažeikių fakulteto dekanės Marijos Labžentienės, iki šiol tokios mokslinės-praktinės konferencijos kolegijos fakulteto bendruomenė nebuvo organizavusi.
Kaip pagrindinį ir vieną svarbiausių renginio tikslų pašnekovė „Santarvei“ įvardijo verslo ir švietimo įstaigų bendradarbiavimą.
„Šia konferencija norėjome pakviesti bendro dialogo. Ir į ją susirinko nebūtinai aukštųjų mokyklų atstovai. Dalyvavo ir bendrojo, profesinio lavinimo mokyklų, kolegijų ir, žinoma, verslo įmonių bei biudžetinių įstaigų atstovai“, – renginio dalyvių įvairovę pabrėžė dekanė.
Pašnekovės teigimu, visi ugdymo sistemos lygmenys, pradedant bendrojo lavinimo mokyklomis, kurios ugdo būsimuosius studentus, baigiant kolegijomis, ugdančiomis būsimuosius darbo rinkos dalyvius, minėtame dialoge yra svarbūs. Taip pat kaip ir svarbi verslo įmonių pozicija, kuri neretai jaunus absolventus, o kartu ir juos paruošusias kolegijas kritikuoja dėl darbo įgūdžių stokos.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto