
Nacionalinėje krepšinio lygoje rungtyniaujančios „Mažeikių“ krepšinio komandos sporto direktoriumi tapo Jonas Vainauskas.
J. Vainauskas anksčiau dirbo Vilniaus „Lietuvos ryto“, Panevėžio „Lietkabelio“, Liepojos „Lauvas“ krepšinio klubuose, neseniai grįžo iš Ganos, kurioje vykdė Lietuvos krepšinio federacijos misiją.
Krepšinio klubo „Mažeikiai“ vadovas Arūnas Liškus apie šį sprendimą sakė: „Siekdami mūsų klubą paversti aukšto lygio sporto organizacija, į kurią norėtų atvykti aukšto lygio žaidėjai ir treneriai, sukirtome rankomis su Jonu Vainausku. Mano nuomone, jis yra vienas geriausių sporto vadybininkų Lietuvoje. Pabendravę supratome, kad į daugelį dalykų žiūrime panašiai, todėl nusprendėme suvienyti jėgas ir bendromis jėgomis Mažeikių krepšinį grąžinti ten, kur jis turėtų būti.“
Kitą trečiadienį J. Vainauskas dalyvaus komandos treniruotėje, bendraus su ekipos žaidėjais ir treneriais.
A. Liškaus nuomone, jis ( Jonas Vainauskas ) yra vienas geriausių sporto vadybininkų Lietuvoje. Ar tas Liškus galvoja ,kad Mažeikiuose gyvena vieni kvailiai ims ir patikės tokia nesąmone ? Vienas geriausių sporto vadybininkų Lietuvoje. kažkodėl atvyko dirbti į Lietuvos pasienio kaimą , kuriame absoliučiai nieko gero nėra. Na nebent susigundė pinigėliais , kurių karts nuo karto galbūt mestels ir Mažeikių garbės pilietis. Tuo labiau, kad 2022m. paskelbti krepšinio metai, tai gal ir KF pamalonins.
Geriausia komanda vis dar žaidžia mokykloje?