Komandos baigė pasirodymus

„Smūgio“ ledo ritulininkams (šviesi apranga) čempionatas baigėsi po apmaudaus pralaimėjimo po baudinių serijos. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Paskutinėse turnyrų varžybose nesėkmes patyrė Mažeikių ledo ritulio ir salės futbolo ekipos. Trečiadienį šios komandos baigė savo pasirodymus: ledo ritulininkai – „Žemaitijos ledo“ pirmenybėse, o salės futbolininkai – šalies salės futbolo taurės turnyre.

Kelialapį lėmė baudiniai

Mažeikių „Smūgio“ ledo ritulio komanda Klaipėdoje susitiko su Plungės LRK ledo ritulininkais. Tai buvo „Žemaitijos ledo“ pirmenybių ketvirtfinalio lemiamos, trečiosios rungtynės.
Dar reguliariajame čempionate įvyko pirmoji šių komandų dvikova, tuomet po baudinių serijos plungiškiai triumfavo 4:3. Antrosiose rungtynėse „Smūgis“ savo varžovus tiesiog nušlavė – 7:1.
Lemiamos rungtynės mažeikiškiams prasidėjo nesėkmingai – po dviejų kėlinių jie nuo varžovų atsiliko 1:3, įvartį pelnė Aurimas Jokimčius. Mūsų sportininkai parodė charakterį ir trečiajame kėlinyje po Roberto Dembinsko ir Kasparo Kuodžio įvarčių išlygino rezultatą, tad komandoms teko žaisti pratęsimą.
Pratęsimas nugalėtojo neišaiškino ir teko mušti po keturis baudinius. Plungiškiai realizavo tik paskutinį baudinį, tad iškovojo pergalę rezultatu 4:3 bei iškopė į pirmenybių pusfinalį.

Pasivyti varžovų nepavyko

Tą patį vakarą Kaune Lietuvos salės futbolo federacijos taurės turnyro pusfinalio rungtynes žaidė vietos „Vytis“ ir mūsų miesto „VIP“ salės futbolininkai.
Ir čia rungtynių pradžia buvo nesėkminga mūsų komandai – aikštės šeimininkai pirmavo rezultatu 4:1, mūsų gretose įvartį pelnė Antanas Tautvydas.
Antrajame kėlinyje mažeikiškiai parodė visiškai kitą žaidimą – pradėjo spausti varžovus. Renatas Žebrauskas ir Antanas Bulošas pelnė po įvartį, sukūrė dar ne vieną palankią progą, tačiau turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 4:3 ir į turnyro finalą nepateko.
„Parodėme gražų žaidimą antrajame kėlinyje. Brazilams, kurie rungtyniauja „Vyčio“ komandoje, rungtynių pabaigoje net teko imtis taktikos – išspirti kamuolį kuo toliau į tribūnas, nes šiame turnyre laikas nebuvo stabdomas.
Dabar sekmadienį mūsų laukia paskutinės rungtynės – namuose su Vievio futbolininkais kausimės dėl šeštosios vietos salės futbolo čempionate“, – „Santarvei“ sakė komandos vadovas Aldaras Pupliauskas.