Komandos priartėjo prie reguliariųjų čempionatų pabaigos

Mažeikiškiai krepšininkai ir salės futbolininkai, lydimi skirtingų nuotaikų, priartėjo prie reguliariųjų čempionatų pabaigos – „Ereliams“ jis baigsis po vienų rungtynių, „VIP“ ekipai – po dvejų.

Nesėkmių ruožas tęsiasi

Priešpaskutinėse šio sezono Nacionalinės krepšinio lygos rungtynėse „Ereliai“ svečiavosi Vilniuje, kur susitiko su vietos „Perlu-Energija“.
Keturioliktą vietą pirmenybėse užimantys mažeikiškiai šeštadienio rungtynėse po pirmojo kėlinio atsiliko tik penkiais taškais, tačiau antrame į savo krepšį praleido net 35 taškus, komandas prieš ilgąją pertrauką jau skyrė dvidešimt taškų – rezultatu 53:33 priekyje buvo vilniečiai.
Antroje rungtynių dalyje mūsų ekipai nepavyko priartėti prie varžovų, pastarieji iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 103:81.
Mūsų ekipai Augustinas Venckus pelnė 15 taškų, Mintautas Bulanovas –13, Karolis Sapiega ir Danielis Baslyk – po 12.
Paskutines rungtynes mūsų ekipa žais ketvirtadienį, jų varžovė bus pirmą vietą lygoje užimanti Jonavos „CBet“ komanda.

Laukia dvikovos su čempionu

Šeštadienį Lietuvos salės futbolo A lygos rungtynes Mažeikių „VIP“ ekipa Prienuose žaidė su Alytaus „DFK Dainava“ ir jau dešimtąją minutę praleido pirmąjį įvartį. Tačiau varžovai tuo ilgai nesidžiaugė – jau po minutės Žilvinas Banys išlygino rezultatą, o dar po kelių minučių Tadas Markevičius du kartus nuginklavo alytiškių vartininką.
Kėlinio pabaigoje „DFK Dainava“ sugebėjo rezultatą sušvelninti, tačiau, įpusėjus antram kėliniui, Arūnas Šteinas atstatė tarp komandų buvusį dviejų įvarčių skirtumą.
Alytiškiai rungtynių pabaigoje pelnė trečią įvartį, tačiau „VIP“ užtikrintai sužaidė ir rezultatu 4:3 pelnė devintą pergalę per šį sezoną.
Mūsų ekipa dabar trejas rungtynes žais su šalies čempionu Kauno „FK Vyčiu“ – jiems liko dvejos rungtynės su šia komanda čempionate, be to, Lietuvos salės futbolo taurės burtai ketvirtfinalyje „VIP“ futbolininkams lėmė šiuos varžovus. Pirmosios rungtynės su „FK Vyčiu“ vyks vasario 16 d. Kaune.