Kombainas užsidegė bevažiuojant

Mažeikių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje užregistruotas pirmasis žemės ūkio technikos gaisras šį sezoną. Nuotrauka iš ugniagesių archyvo

Rugiapjūtei artėjant prie pabaigos Mažeikių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje užregistruotas pirmasis žemės ūkio technikos gaisras šį sezoną.

Šeštadienio vakarą ugniagesiai gavo pranešimą, kad Žemalės kaime, bevažiuojant keliu, užsidegė L. K. priklausantis 1986 metų laidos kombainas „Class“. Atvykus ugniagesių ekipažams, kombainas  jau degė atvira liepsna, tačiau per pusvalandį žemės ūkio techniką pavyko užgesinti. Išdegė kabinos vidus, apdegė variklis, apsilydė skardų dažai.
Kaip informavo priešgaisrinės priežiūros poskyrio specialistai, priežastis, kodėl užsidegė kombainas, jie dar aiškinasi, įvykis tiriamas.
Tą pačią dieną viekšniškiai ugniagesiai gavo pranešimą, kad Pakalupio kaime dega pieva. Atvykus į vietą nustatyta, kad buvo deginamos ražienos, ugnies plitimas sustabdytas.
Du kartus mažeikiškių ugniagesių gelbėtojų ekipažas buvo kviečiamas ir penktadienį. Rytą socialinė darbuotoja pranešė, kad negali patekti į butą Leckavoje, kur gyvena neįgali moteris, negalinti atidaryti durų. Į patalpas patekta panaudojus kirvuką ir laužtuvą, durys nebuvo sugadintos.

Gaisras likviduotas per keliolika minučių, sudegė tik šiukšlės konteineryje, pats konteineris nenukentėjo. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Apie aštuonioliktą valandą gautas pranešimas, kad Naftininkų gatvėje dega šiukšlių konteineris. Gaisras likviduotas per keliolika minučių, sudegė tik šiukšlės konteineryje, pats konteineris nenukentėjo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto