Komisariatas skatina jaunuolius tapti policininkais

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono policijos komisariatas, bendradarbiaudamas su Telšių teritorinės darbo biržos Mažeikių skyriumi, skatina jaunus žmones pasirinkti policininko profesiją. Tuo tikslu yra   organizuojama savanoriška jaunimo veikla visuomenės saugumo užtikrinimo srityje.

Susitiko su jaunuoliais

Rajono policijos komisariato pareigūnės Renata Vasiliauskytė ir Violeta Grigaitienė Telšių teritorinės darbo biržos Mažeikių skyriuje susitiko su jaunimo darbo centro konsultante Ligita Diržininkiene ir jaunaisiais mažeikiškiais.
R. Vasiliauskytė paragino jaunuolius prisijungti prie projekto „Savanoriai – žmonių saugumui“. Ji taip pat informavo, kad policijos savanoriu gali tapti 18–29 metų jaunas asmuo, kuris šiuo metu nedirba ir nesimoko.
Susidomėjusiems ir norintiems būti savanoriais jaunuoliams bus organizuojami policijos profesijos pristatymo seminarai, teikiamos profesinės konsultacijos.

Dirbs su pareigūnais

Numatyta, kad policijos savanoriai, bendradarbiaudami su specialiai apmokytais policijos pareigūnais, turės atlikti 200 valandų savanoriškos veiklos praktiką policijos įstaigose.
„Jie, pavyzdžiui, galės pagelbėti pareigūnams įvairių susibūrimų ar viešųjų renginių metu. Padirbėję kartu su policininkais jaunuoliai susidarys savo nuomonę ir tada galės lengviau apsispręsti: ar nori  būti policininku, ar ne“, – paaiškino V. Grigaitienė.

Supažindino su profesija

Planuojama, kad į  projektą bus įtraukta apie 1 000 jaunų žmonių. Pasak V. Grigaitienės, tiems jauniems žmonėms, kurie nuspręs pasirinkti policininko profesiją, jų savanorystė bus savotiškas pliusas stojant į Policijos mokyklą.
Bendruomenės pareigūnė V. Grigaitienė, susitikusi su jaunimu, kuris šiuo metu nei dirba, nei mokosi, pateikė išsamią informaciją apie tai, kaip tapti policijos pareigūnu.
Ji akcentavo tai, kad pirmiausia privalu būti „nepriekaištingos reputacijos“. Taip pat pareigūnė supažindino su pareigūnų vykdomomis funkcijomis, policijos struktūra.

7 Atsakymai į “Komisariatas skatina jaunuolius tapti policininkais”

 1. Kandidatui Solveiga parašė:

  Gal tau reikėjo pastatyti gyvą sultingą policininkaitę ir būtum testą praėjęs?

 2. buves kandidatas i policiją parašė:

  As irgi buvau toj komisijoj, tai pastatė plikos mergos paveikslą ir liepė pastatyti birką. Man nepasistojo tai ir išbrokavo, sako, nesveikas.

 3. xxx parašė:

  Jai tiek jau reikia tu policijos pareigunu,kodel vilniuje centrine medicinos komisija sveikus žmones pripažysta netinkamais tarnybai,o toks pat asmuo nuvažiuoja i karo medicinos komisija yra tinkamas,čia tik žmonems yra pudrinamos smegenys,kad reikia tu pareigunu,ju tikrai nereikia,jai reiktu med.komisija dauguma nenukratytu,o beto vieša paslaptis,kad ten be kyšiu sunku praeit,iš sveiko padaro ligonius…

 4. policininkas parašė:

  tukstantelis prie tukstantelio,menesio gale daug tukstanteliu,reik moket dirbt

 5. Julija parašė:

  Turiu labai piktą didelį šunį. Nebeturiu lėšų išmaitinti. Gal tiktų policijai?

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  Idomu,koks atlyginimas? Ar kaip ir kitose ES salyse? Ar tik apgailetinas 1 tukstantelis?

 7. Tomas parašė:

  „Komisariatas skatina jaunuolius tapti policininkais“, t.y. „bomžais“. Kokia jų alga?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto