Komisija aptarė dujų vartotojų problemas

Komisijos pirmininkas Sigitas Kaktys stebėjosi valdininkų neveiklumu. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Darbą pradėjo komisija, kuri aiškinasi su suskystintųjų dujų tiekimu susijusias problemas. Į pirmąjį posėdį susirinkusi komisija davė užduočių Savivaldybės administracijos darbuotojams.


Komisiją sudarė Taryba 

Savivaldybės tarybos posėdyje aptariant dujų vartotojams kilusias problemas, opozicijos atstovas Sigitas Kaktys pasiūlė sudaryti komisiją, kuri išanalizuotų situaciją, įstatymų bazę dujų tiekimo klausimais ir išvadas pateiktų Tarybai. Jai pritarus, siūlymai būtų teikiami ir įstatymų leidėjams. 
Valdantieji suabejojo tokios komisijos būtinumu, tačiau pavyko juos įtikinti ir balsavimu jos sudarymui pritarta.
Į komisiją nuo Savivaldybės administracijos pasiūlyta Turto valdymo skyriaus vedėja Rima Podelienė, nuo Tarybos frakcijų – Alvydas Balčiūnas, Laima Nagienė, Leonas Mitkus ir S. Kaktys. Pastarasis, mero siūlymu, tapo komisijos pirmininku.


Užduotys – valdininkams

S. Kaktys informavo, kad komisija jau buvo susirinkusi į pirmąjį pasitarimą. Informaciją apie padėtį pateikė Savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vedėja R. Podelienė. 
Komisijos pirmininką nustebino Savivaldybės neveiklumas. Pavyzdžiui, vasario 20 d. iš Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos buvo gautas atsakymas į Savivaldybės paklausimą, ar „Sauridos“ siūloma vartotojams pasirašyti sutartis yra sąžininga jų atžvilgiu.
„Ši sutartis faktiškai yra niekinė – net 12 punktų neatitinka įstatymų normų. Keisčiausia, kad tas atsakymas nukreiptas Juridinio ir personalo valdymo skyriaus vedėjui Michailui Norbutui, o jis iki šiol tyli. Komisija davė savaitės terminą juridinėms aplinkybėms įvertinti ir nedviprasmiškam atsakymui pateikti“, – apie komisijos skirtą užduotį informavo jos pirmininkas.

24 Atsakymai į “Komisija aptarė dujų vartotojų problemas”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Vien tai daug pasako, koks komisijos pirmininkas? Nieko gero…

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Nu, kad musu isrinktieji labai jau myli pinigus! Tiesiog, tai ju vizijoje ! Reikia gerai galvoti pries renkant…

 3. ZEMAITIS parašė:

  Broliai lietuviai. Negadinkit man ir sau nervu. Atsisakykit duju ir taskas. Elektra zymiai pigiau jums atsieis. Nuo nauju metu atsisakiau ir galvos nesuku, nemoku jokio abonentinio. Jei kita savaite koks tukstantis nunestu pareiskimus ,atsijungtu, butu jam veiksmingas smugis. Ar nematot, kad tos jusu dejones nepadeda….

 4. Petris parašė:

  Nu jau kur tau nepasireiks Sudeikiene siuo klausimu poniute galetum uzdaryti savo ……….nes cia interesu konfliktas ar tavo bukai ……tai nesuvokiama

 5. Runkelis parašė:

  Pusę metų „Saurida“ pėšia miesto gyventojus. o miesto valdžia nieko nepadarė , kad tai sustabdyt. Mes rinkom valdžią , kad mūsų interesus atstovautų, mus gintu. Aš nebesuprantu kam valdžia atstovauja?

 6. Algiui parašė:

  Tai gal geriau rinktis prie neplautagalvio asilo namų?

 7. Algis parašė:

  jei nepajudes ledai, rinksimes prie komisijos namu. Laukiam.

 8. mama parašė:

  cia tokios ale komisijos su rancu nesusidoros… kas naudojates dujomis,kvieskites Televizijas,STT,AUDITUS ! gal tada kazkas ir pasikeis ;-)

 9. pasipiktines parašė:

  Nori vezti keleivius,reikia licenzijos,nori prekiauti degtine,reikia licenzijos ir t,t. Etik mat tas sudas rancas jau tiek metu prekiauja dujomis is rezervuaru be jokios licenzijos ir ka??? Sakau gal atitinkamos tarnybos tuom pasiduometu!!! Ka tiek metu veike administracijos direktorius kuris isduoda tokias licenzijas,cia jau daugiau nei juokinga. Lauksiu komisijos darbo rezultatu DDD

 10. Vardas (privalomas) parašė:

  Teks Rancui nuomuotis is Kakcio nama :)

 11. dujinisdu parašė:

  nesitikekit nieko istos komisijos , tai tik laiko tempimas , pasiziurekite kiek komisiju sukurta vilniuje vyriausibeje , seime tai matyt socialdemokratu valstybes valdymo stilius

 12. taip taip parašė:

  Aptarė vieną sykį, ir dar sykį aptars.

 13. norbutui parašė:

  Romerio diplomas turetu buti prilyginmas diagnozei

 14. AČIU parašė:

  Sekmės komisijai.Tikimės,kad ledai pajudės.Kiek gali neturint leidimų savivaliauti ir plėšikauti.Gal ateis momentas,kai nenaudojanis dujomis ir Ranco paslaugomis vienakart galėsime išsivaduoti iš jo plėšikavimo pinklių.

 15. Tadas parašė:

  Šansų,kad Rancas privalės grąžinti vartotojams už sumokėtą jo sugalvotą mokestį,yra. O šiaip, teisus yra tas, kuris šio mokesčio nemoka, nes naujos sutarties niekas nėra gavęs, todėl ir galioja sena.

 16. Vardas (privalomas) parašė:

  Šou prieš ateinančius rinkimus

 17. Vardas (privalomas) parašė:

  Kas jau kas, bet Š. turėtų žinoti savo vietą ir patylėti. Daiva yra savo pavardės pirmoji raidė ir jos darbai atitinkami. Tik ir moka orą ir popierių gadinti, o ne kokias miestiečių problemas spęsti.

 18. Danutė parašė:

  Labai gerbiu p. S.Kaktį. Ir kaip politiką,ir kaip žmogų,ir kaip gydytoją.Vienintelis žmoniškai suprato mūsų šeimos problemą,prižiūrint sunkų ligonį,vienintelis teisingai nustatė diagnozę.Žavi jo energija,drąsa,protas.Kuo daugiau tokių padorių žmonių,būtų geriau gyventi.

 19. irena parašė:

  Laba diena ponia Sideikiene, ar jau atsibudai? Kavos si ryta su pusbroliu isgerei?

 20. Daiva Šideikienė parašė:

  Jeigu, Mažeikių raj. savivaldybės administracijos juristas, galimai , yra vienas iš Konservatorių partijos politinės mobilios reklamos ,,Norėdami gauti darbo vietą Mažeikių savivaldybėje ir jos organizacijose, turėtumėte reikiamiems asmenims sumokėti nuo 2000 iki 8000 Lt, arba atiduoti kelias pirmąsias algas. KYŠIS 2500Lt *. Taip ar ne ?‘‘ veikėjų , tai todėl, gal ir tyli.

 21. nu kad parašė:

  negina ta tarnyba, užfiksavo pažeidimus ir toliau susirašinėja su saurida. Jokios naudos, rekomenduoja tik keisti sutartis. Nieko sau pagalba.

 22. Nu nu parašė:

  Eilinį kartą politikas nori pasirodyti geručiu, neva jam svarbūs žmonės.
  Jau yra bylos teismuose dėl Sauridos ir teismas o ne šis politikas nuspręs teisi Saurida ar ne.
  Be to dujų vartotojų teises gina Vartotojų teisių apsaugos tarnyba (vėl gi ne politikas)
  Tai yra tik politiniai žaidimai ir noras pakelti savo reitingą prieš rinkėjus

 23. TAIP parašė:

  SIGITAI, lauksim rezultatų, gelbėk tūkstančius dujų vartotojų. Sėkmės

 24. Nu parašė:

  ką, linkiu sėkmės Kakčiui ir jo komisijai. Lauksiu rezultatų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto