Komisijai pristatyta Urvikių kultūros centro veikla

Autoriaus nuotrauka

Penktadienį Urvikių kultūros centre lankėsi Kultūros ministerijos sudaryta komisija dėl geriausio 2013 metų kultūros centro II kategorijoje premijos skyrimo.
Septynių asmenų komisija apžiūrėjo kultūros centro patalpas, susipažino su jo veikla.

Pristatė centro veiklą

Komisijai vadovauja Kultūros ministerijos regionų kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Jadvyga Lisevičiūtė, į ją įeina Lietuvos liaudies kultūros centro direktorius Saulius Liausa, šio centro specialistai, Tomas Vaitkus, Šiaulių rajono savivaldybės administracijos kultūros skyriaus vedėjas, ir kai kurių šalies kultūros centrų vadovai.
Urvikių kultūros centrui II kategorija skirta 2010 metais, o ši premija būtų lyg tos kategorijos patvirtinimas. Apie Urvikių kultūros centro darbuotojus, turimus kolektyvus, centro organizuojamus renginius svečiams pasakojo jo direktorė Vita Černookienė, apie tai buvo parodyta ir filmuota medžiaga.

Didelė palaikymo komanda

Urvikių kultūros centrui skirti premiją geriausio 2013 metų kultūros centro II kategorijoje Kultūros ministerijai pasiūlė Lietuvos kultūros centrų asociacijos Telšių apskrities taryba. Šalyje yra aštuoni pretendentai šiai premijai gauti.
Apie Urvikių kultūros centro darbą pasakojo Lietuvos kultūros centrų asociacijos Telšių apskrities tarybos narys Albinas Šmukšta, Reivyčių seniūnas Stanislovas Putelis, Mažeikių kultūros centro direktorė Krista Kinčienė, Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Angelė Rupkutė, seniūnijos bendruomenių vadovai, seniūnaičiai, policijos ir žiniasklaidos atstovai.

Svarbiausia – suburti žmones

Lietuvos liaudies kultūros centro direktorius S. Liausa teigė, kad atvažiuoti į tolimą Žemaitijos kampelį buvo verta, nes vartant kultūros centrų ataskaitas apie nuveiktus darbus neįmanoma susidaryti vaizdo, kokį pamatai atvykęs į vietą ir konkrečiai susipažinęs su centro veikla.
„Šiandien yra išskirtinis  atvejis, kada pamatai tokią didžiulę palaikymo komandą. Vadinasi, jūs esate reikalingi vieni kitiems, o kultūros viena iš pagrindinių misijų yra ne tai, kiek čia renginių, o būti reikalingiems, sutraukti, suburti žmones“, – teigė S. Liausa.
Premiją kaip geriausias metų kultūros centras II kategorijoje yra gavę Sedos, III kategorijoje – Židikų, o aukščiausioje kategorijoje – Savivaldybės kultūros centrai.

4 Atsakymai į “Komisijai pristatyta Urvikių kultūros centro veikla”

 1. Jonis parašė:

  Komisijos nariai visi……..nu kaip cia pasakius ,ka Lt jaunesniu jau nelike

 2. Chm? parašė:

  O kur buteliukas?

 3. nu nu parašė:

  tik nereikia pradėti zysti, kad Mažeikiuose per mažai renginių. Jų yra, tik mažeikiškiams neaišku, ko bereikia. Nebeina patys. Jei ką – rytoj Užgavėnių šventė. Taigi, dar vienas renginys.

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Kaimu bendruomenes lenkia Mazeikius iv.renginiais.Saunu!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto