Komisijos siūlymas – atleisti direktorę

Antikorupcijos komisijai buvo pristatytos tris mėnesius trukusio darbo grupės tyrimo išvados. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisija siūlo Sodų pagrindinės mokyklos direktorei Birutei Liutkuvienei taikyti pačią griežčiausią drausminę  nuobaudą – atleidimą iš darbo.
Ne visi komisijos nariai sutiko su tokiu griežtu verdiktu – balsams pasiskirsčius po lygiai, lemiamo vaidmens ėmėsi Antikorupcijos komisijos pirmininkė.
Savivaldybės meras Antanas Tenys priimti sprendimo neskuba, lauks teisininkų išvadų.
Antikorupcijos komisijos pirmininkė laukti nelinkusi – jau išsiuntė medžiagą į Specialiųjų tyrimų tarnybą.
Sodų pagrindinės mokyklos direktorė tokius žingsnius vadina politiniu šou – Lina Rimkienė kandidatuos Seimo rinkimuose.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

34 Atsakymai į “Komisijos siūlymas – atleisti direktorę”

 1. petia parašė:

  Kaip ir visoje Lietuvoje yra valdininkų grupės vadinamos ,, KLANAI“

 2. mažeikiškė parašė:

  Pritariu Viliaus ir Irenos komentarams. Tie „dievaičiai“ naudojasi viskuo (pvz.maitinasi veltui patys ir šeimos nariai ne iš bendro puodo , kur vaikams paruošta , o pagal spec.paruošimą ir nejaučia gėdos) ir niekada nebūna kalti , dauguma jų negerbia savo darbuotojų , nevertina kito darbo.

 3. IRENA parašė:

  Kodel nekeiciami tokie direktoriai, nieko nedaro, atostogauja mokslo metu vidury , mokykla aplesta , zmones isvaryti , sovietmeciu sitaip nebuvo. Geda Mazeikiu svietimo skyriui.

 4. vilius parašė:

  Mokyklu direktoriai, tai nepajudinami dievaiciai, ka ziuri Stonkus , gal yra ir jo kaltes……

 5. Miunchauzenas parašė:

  Oho!.. Žodžiu, kapitalbolševizmas įsitvirtino ilgam – remia savus.

 6. abc123 parašė:

  Nuo 90 metų dirbanti Liutkuvienė nepadarė absoliučiai gero Sodų mokykloje ir pamažu stūmė ją susinaikinimo link. Ji atleido visus geriausius specialistus, kurie kadaise garsino šią mokyklą. Taip pat per 20 metų nesugebėjo atleisti mokytojos p. Bliudžiuvienės, kuri sirgo demensija ir metais į metus žlugdė mokinių sveikatą… p. Liutkuvienė senai atidirbo ir turi palikti savo šiltą postą. Užteks galų gale kavytę gerti ir brinkti taukuose.

 7. susidomejo parašė:

  O del perkamu atestatu galiu pasakyti ne tik B.Liutkuviene parduoda,bet ir pries kelis metus dukra dirbusi toj pacioj makykloje pinigelius surinko ir dingo,o teveliai skustis atejo,kad nei pinigu nei atestatu negavo ir dar apkaltinti buvo kad uz atestatu pirkima I teisma bus paduoti,bet jug niekas nieko nepirks jeigu preke nebus siuloma.

 8. Kitas Aš parašė:

  Vieša paslaptis,kad Sodų vid. m-kloj perkama brandos atestatai ir t.t., bet ir netikiu,kad kasnors pasikeis.

 9. stebetojas parašė:

  Yra kaip yra,pinigai uz saliu nuomas surinkti,europos pinigai skirti „Pasiskolinti“ir negrazinti,mokytojai atleidziami,be pagrindo,mokykla gyvena jau kelinta amziu,o investuota 0 lesu tik kaip sako B.Liutkuviene gaunanti „Labdaros“ ,mokiniu krepseliai iseikvoti ir dar atkreipkite demesi kiek per metus priimtu darbuotoju ir atleistu,nebegaliu nuorodos jums imesti,nes tikriausiai pasalino is tinklalapio,kad maziau klausimu butu.Sekmes B.Liutkuvienei teismuose,o tie kurie ja uztaria matosi,kad po jos siltu sparneliu sedi.D

 10. Psidomekit ne tik mokyklomis parašė:

  Yra istaigu, kur vadovas savivaliauja ir naudojasi neteisetai savo uzimama padetimi. Drasko savo darbuotojus, kol siem pakrinka sveikata. Negerbia aplinkiniu ir nesiskaito nei zodziais, kelia balsa ir neleidzia prasizioti. Tokias personas reiktu pirmiausia salinti is pareigu.

 11. parašė:

  Jei kalta ne tai reikia atleisti , bet ir TEISTI. O tie kurie vagis palaiko, vadinasi ir patys tokie. ATSAKOMYBĖS. reikia skelbti, kas palaiko grobstytojus.

 12. Taip parašė:

  Su malonumu seku spaudoje Mažeikietiško serialo SANTA BARBARA scenarijų. Pagrindinės roles atlieka V. Šulcas, L. Rimkienė, B, Liutkuvienė, A. Tenys ir kiti antraeiliai artistai.
  Su nekantrumu rajono spaudoje laukiu tęsinio.

 13. Rinkėjas parašė:

  Pasidomėkit jei netingit,kuri mokykla,arba kurios mokyklos mokytojai nesivažinėja po užsienius tipo ugdymo reikalais iš mokinio krepšelio likusių pinigėlių,negi visi akli ir nemato paprastų dalykų:)

 14. Niekas parašė:

  Pusė pinigų iš Sodų vid. kažkur iškeliauja ir niekas nežino :) , o direktorė labai mėgsta važiuoti paatostogauti kai vyksta egzaminai. :)))) Ir mokytojus mėgsta atleidynėt…

 15. Rinkėjas parašė:

  Ponia Lina Rimkiene,knieti klausimas,kaip Jūs sugebėjote gauti šias pareigas nerodydama(nedeklaruodama) savo pajamų LR valstybei,turiu omeny praeitus rinkimus i Mažeikių miesto merus,kam įdomu-pasidomėkit:)

 16. ona parašė:

  Kažin ar galima už tą patį nusikaltimą bausti 2 kartus? Jau buvo pareikšta pastaba už tą pačią veiklą, tad kitos drausminės nuobaudos paskyrimas kaip ir neteisėtas. Tą teisininkė Lina turėtų žinoti…

 17. vargšė parašė:

  nugyventa SODŲ mokykla…užuojauta visam kolektyvui, turint vadove tokią ŽVAIGŽDĘ :DDDDDD

 18. Skaitytoja- Giedrei parašė:

  …“darzelio Eglutes vadovas atsistatydino reiskia nesusitvarke su savo pareigom“, gal taikliau būtų- …nesusitvarkė su savo charakteriu… ir cia labai jau švelniai pasakyta… Gal Antikorupcijos komisijos pirmininkė bus teisinga ir išsiųs medžiagą į Specialiųjų tyrimų tarnybą. Tada ir bus išaiškinta pareigos ar charakteris čia kaltas, o gal nei tas nei tas…????

 19. Giedre parašė:

  Ha Ha Ha……. pirma su savo viesumu B.Liutkuvienei reikia susitvartyti.o paskui aplinkui zvalgytis.Jeigu darzelio Eglutes vadovas atsistatydino reiskia nesusitvarke su savo pareigom.

 20. Skaitytoja parašė:

  Dėl Eglutės darželio direktorės tai čia tikrai šokas ištiko ne vieną miesto darželio direktorę.Visad aktyvi, viską galinti, valdinga,… Norime santarvėje Savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisijos posėdžio sprendimo dėl atsistatydinimo iš pareigų. Juk toks aktyvus žmogus taip staigiai ir taip netikėtai atsistatydinti šiaip be priežasties negali??? Norime viešumo!!!!!

 21. GIedre parašė:

  Tai faktas,ka jums uztarejai belieka sakyti,tik banga bandyti nuplauti,kai kepure dega visi aplink blogi darosi,visi cia sau nori padaryti,nera prasmes prikaisioti „EGLUTES“ar „VYTURIO“vadovu,ateis diena visiems.Tai nera cia ko aptarineti,dabar atejo laikas B.Liutkuvienei ir tikiu,kad zmones netiles.

 22. Nu nu parašė:

  Na, kad Rimkienė dar šou tai akivaizdu senai. Tikrai nori į Seimą.
  Pritariu kitų komentatorių nuomonei, kad šalia esančios mokyklos direktoriai nieko nebuvo taikyta ir sedi sau savo poste ramiai.
  Tikrai blogai, kad nepriklauso nei socialdemokratų nei kitai partijai…
  Manau teisybė bus ir toliau mokyklai vadovaus Birutė.

 23. MIGLEI parašė:

  O KADA EGLUTES DARZELIO PONIA DIREKTORE BUS SANTARVEJ KAIP JI PASIAISKINS KODEL ATSISTADTYDINO IS PAREIGU TYLIAI IR RAMIAI NES YRA SOC PARTIJOS NARE

 24. Tikiu parašė:

  Tikiu,kad musu meras protingas ir priims teisinga sprendima „ATLEIDIMA „,o jeigu jam truksta valios,yra nemazai zmoniu kurie gali jam padeti surinkti daugiau skundu,galima suorganizuoti mokiniu tevu apklausa ir zmones kurie tikrai nukentejo tik ponios B.Liutkuvienes deka.Patikekit atsiras tokiu ir dar yra tokiu kurie ten dar dirba,bet kalbeti bijo,nes ponia ir taip visus grasina teismui paduoti arba apkaltins kad cia visi I seima nori,kaip L. Rimkiene.

 25. pagaliau parašė:

  Visišku 100% palaikau šį pasiūlymą. Sodams jau senai reikia naujo vadovo, nes pastaroji tik kavytę gerti sugeba, o griūvančios mokyklos nemato. Reikia gero naujo vadovo, kuris paims šią mokyklą galų gale į rankas ir pradės permainas. Ir savaime aišku, tik ne socialdemokratas, nes jau socdemai+švietimo įstaigos = €€€ plovimas.

 26. Nu, va parašė:

  Pradinės ,,Vyturio“ mokyklos direktorei Rasai UŠČINIENEI net po teismo priimto sprendimo dėl vagystės, direktorius B.Kryžius neskyrė drausminės nuobaudos – pastabos.

 27. Mokytoja parašė:

  Pagaliau liepto galas aiškus! Šitiek laiko nematyti realybės ir galvoti, kad visi kvaili! Džiaugiuosi, kad mažame miestelyje dar yra nenuolaidžiaujančių tarybos narių. Linkiu p. Linai drąsiai kelti negeroves į viešumą. Ją palaikys žmonės už ryžtingumą ir nepaperkamumą. TS-LKD dažnai nepatenkinti tie, kurie su blogiu susitaiko, galvodami, kad reikia gyventi senų žmonių posakiu – „kaip radom, taip paliksim“…

 28. blefas parašė:

  L.Rimkienė akyvaizdžiai tyčiojasi iš teisėtvarkos.

 29. Nuomonė parašė:

  Dėl Sodų pagrindinės mokyklos sporto salės nuomos sutarčių, paslaugų, surinktų lėšų, Savivaldybės administracijos direktoriaus B.Kryžiaus pavedimu jau bandė atsakyti Savivaldybės administracijos Centralizuotas vidaus audito skyrius, atlikdamas mokykloje tyrimą. Reikia manyti ,jog po Centralizuoto vidaus audito atlikto tyrimo Sodų pagrindinės mokyklos direktorei B.Liutkuvienei buvo paskirta drausminė nuobauda – pastaba. Galvojau ,kad jau viskas išsiaiškinta dėl mokyklos salės nuomos. Pasirodo ,kad ne. Dabar teisininkė L.Rimkienė su dar keliais asmenimis priėmė sprendimą –siūlo atleisti mokyklos direktorę iš užimamų pareigų. Meras A.Tenys lauks teisininkų išvadų ir vėl priims savo ( trečią ) sprendimą .O kas priims ketvirtą sprendimą ? Tikriausiai STT.

 30. T parašė:

  Labai gerai tureti tokias direktores .labai ki gera kai nenori mokytis nenori eit o pamokas vakarinej tuo labiau ir egzus islaikytum2 o sios direktores deka ir mokytoju kurie su ja islaikom9 balam.aciu jai kad tokiu yra

 31. O parašė:

  kaip Vyturio direktorė?

 32. Ona parašė:

  Pagaliau savivalei atėjo galas, juk toj mokykloj nebėr kam mokyti. Patys geriausi specialistai išėjo.

 33. Mokytoja parašė:

  Pagaliau…., gal valdininkai baikit ir tvirtai padekit visiems šitokiems ŠUKUR MUKUR tašką, parodykit savo tvirta stuburą.

 34. idomu parašė:

  o kodel salia esancios pradines mokyklos apsivogusiai direktorei nebuvo taikytos tokios grieztos priemones? Direktore ne tai partijai priklauso?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto