Komitetas aptarė ataskaitą ir veiklos planą

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Praėjusiais metais Savivaldybės kontrolės komitetas rinkosi į septynis posėdžius, svarstyti 28 klausimai. Ne vieną jų padiktavo gyventojų skundai, prašymai.
Kontrolės komitetas, apibendrindamas praėjusiųjų metų savo veiklą, Savivaldybės administracijai pateikė ne vieną siūlymą.

Kontrolės komitetas praėjusiais metais aiškinosi, kaip organizuojama ir kiek kainuoja ugdymo įstaigų apsauga. Išanalizavus išlaidas, rekomenduota atsisakyti sargų ir pirkti paslaugas iš apsaugos kompanijų.
Komiteto pirmininkas Paulius Auryla mano, kad neracionaliai naudojamos ir kultūros centrams skirtos biudžeto lėšos. Todėl siūloma atlikti rajono kultūros sektoriaus kompleksinį tyrimą, kuris padėtų išsiaiškinti, ar lėšos naudojamos efektyviai ir tikslingai. Jis pastebėjo, kad tokio tyrimo ėmėsi ne tik Klaipėdos, bet ir Plungės savivaldybės.
Komiteto nariai sutiko į rekomendacijas Savivaldybės administracijai įrašyti ir tai, kad reikėtų  tobulinti viešųjų pirkimų konkursų sąlygas, numatant, jog konkursuose negalėtų dalyvauti susikompromitavusios įmonės.
Plačiau –  penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto