Komiteto pirmininkui pareikštas nepasitikėjimas

Savivaldybės tarybos Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komiteto pirmininko pareigas J. Žičkus ėjo nuo šių metų liepos. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį vykusiame Savivaldybės tarybos Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komiteto posėdyje pirmininko pareigų neteko Jonas Žičkus.

Penki komiteto nariai: socialdemokratai Antanas Tenys ir Deivydas Vyniautas, „valstiečiai“ Andriejus Virkutis ir Jonas Strazdauskas bei iš politinės daugumos pasitraukusi Ona Kelpšienė pareiškė nepasitikėjimą partijos „Laisvė ir teisingumas“ nariu J. Žičkumi ir balsavo už jo atšaukimą iš komiteto vadovo pareigų.

„Laisvės ir teisingumo“ frakcijai atstovaujantys komiteto nariai už šį sprendimą nebalsavo – jie išėjo iš posėdžio.

Valdančiajai daugumai priklausantis J. Žičkus Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komiteto pirmininko pareigas ėjo nuo liepos mėnesio pabaigos, kai ankstesniam vadovui D. Vyniautui taip pat buvo pareikštas nepasitikėjimas.

Vadovaudamasis galiojančiais teisės aktais Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius per dešimt dienų turi pasiūlyti Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komiteto vadovo kandidatūrą.

3 Atsakymai į “Komiteto pirmininkui pareikštas nepasitikėjimas”

  1. Baron Münchausen von Bugenen parašė:

    Nejuokinkite su tais skambiais, runkelius ir vakcinuotuosius bei labai edukuotuosius apgaudinėjančiais pavadinimais. Kokia čia dar laisvė ir teisingumas monopolinėje-oligarchinėje rinkas ikanomikoje?

  2. Kostas parašė:

    varganas “ laisvės ir teisingumo“ atspindys tas diedas.

  3. valia parašė:

    KAS ANS TOKS YRA, KA TAS PIARAS?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto