Koncertas, kviečiantis tikėti Kalėdų stebuklu

Plungės kultūros centras tęsia tradiciją pakviesti gyventojus į puikų visai šeimai skirtą kalėdinį koncertą. Tiesa, šį sykį pakoreguota renginio data: per Kalėdas vykdavusi šventė buvo paankstinta ir surengta gruodžio 23 dieną. Taigi „Kalėdų rytą“ tapo „Kalėdomis kelyje“, tačiau koncerto esmė išliko ta pati – dovanoti Plungei įspūdingą renginį.

Šis koncertas visada sulaukia ypatingo žiūrovų dėmesio. Ir šįkart salėje netilpo visi, norintys išvysti vaidinančius, muzikuojančius, šokančius ir dainuojančius vaikus. Iš viso teatralizuoto renginio „Kalėdos kelyje“ scenoje pasirodė daugiau nei 400 Plungės kultūros centro kolektyvų narių.

Kalėdų pasaką sekė stebuklingieji elfai, kuriuos įkūnijo vaikų ir jaunimo teatras „Saula“ (vadovai Sigita ir Romas Matuliai). Šokiais, muzika ir dainomis stebino šiuolaikinių šokių studija „Hera“ (vadovė Monika Aniščenko), Eglės baleto studija (vadovė Eglė Norkevičiūtė), liaudies šokių ansamblis „Žirginėliai“ (vadovė Sonata Kazlauskytė), merginų choreografinė grupė (vadovė Edita Rimeikytė), pučiamųjų instrumentų orkestras (vadovas Romas Jasevičius), liaudies šokių studija „Suvartukas“ (vadovė Ilona Baltikauskaitė), vokalinė studija „Hello“ (vadovė Aida Kaunienė)..

Kokia Kalėdų pasaka be pagrindinio svečio – Kalėdų Senelio! Mažųjų žiūrovų džiaugsmui, jis užsuko pas elfus, o kartu ir pas vaikus. Kalėdų Senelis pabrėžė, jog norint, kad visus aplankytų Kalėdų stebuklas, reikia būtinai ką nors apkabinti, būtinai ką nors priglausti. „Kalėdos yra davimo šventė. Mes turime kam nors ką nors padovanoti, o dažniausiai galime padovanoti šypsenas, apkabinimus arba meilę. Šiandien visiems kartu dovanojame didžiulę gražią šventę“, – kalbėjo jis, linkėdamas visiems gražių švenčių, ragindamas daryti gerus darbus, branginti artimus žmones – ir tada Kalėdos būtinai ateis į kiekvieno širdį.
Aišku, drąsiausieji vaikai skubėjo susipažinti su Kalėdų Seneliu, deklamavo eilėraščius ir už tai buvo apdovanoti saldainiais.

„Šis koncertas – tai didžiausias metų kultūros įvykis, pristatantis vaikų ir jaunimo meno kolektyvų įspūdingas programas, spalvingus kostiumus, dalyvių ir vadovų kūrybiškumą, kuriantis unikalų reginį, kviečiantis tikėti pasaka ir gerumu“, – apie renginį „Kalėdos kelyje“ atsiliepė Plungės kultūros centro direktorius Romas Matulis.
Daiva GERIKIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto