Konferencijoje – apie naujausius mokymo metodus

Mažeikių verslininkų asociacijos prezidentas Virgilijus Radvilas teigė, kad inovacijos garantuoja ne tik sėkmingą mokymo procesą, bet ir sėkmingą darbinę veiklą. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Trečiadienį Mažeikių politechnikos mokykloje vyksta tarptautinė metodinė-praktinė konferencija „Inovatyvių metodų ir priemonių taikymas mokymo(si) procese 2012“. Konferencijos darbotvarkėje – 15 pranešimų, kuriuos skaitys kolegos iš aštuonių šalies miestų ir Saldaus (Latvija), pristatyti 35 stendiniai pranešimai.

Dalyvauja bendruose projektuose

Politechnikos mokyklos direktorė Vida Lumpickienė pasakojo, kad tokia konferencija mokykloje rengiama pirmą kartą. Idėja organizuoti konferenciją kilo profesijos mokytojai Birutei Šeštakauskienei, tad drauge su Profesinio informavimo taško konsultante Vilma Šiauliene, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stase Čupkoviene ėmėsi šį sumanymą realizuoti.
Dar viena priežastis – kelerių metų draugystė su Saldaus profesine vidurine mokykla: mažeikiškiai politechnikos mokyklos moksleiviai drauge su saldiškiais dalyvauja bendrame projekte, vyksta ten įgyti praktinės patirties. Konferencijoje Mažeikiuose keturios viešnios iš Latvijos dalinsis praktine patirtimi.
Politechnikos mokykla ne pirmus metus draugauja ir bendradarbiauja ir su Telšių, Kelmės profesinio rengimo centrais, Kuršėnų politechnikos mokykla – su jais mažeikiškius sieja bendra projektinė veikla.

Medžiaga – atskira knyga

Į konferenciją Mažeikiuose atvyko verslo mokymo centrų, įvairių mokyklų, progimnazijų, gimnazijų atstovai iš Radviliškio, Šiaulių, Joniškio, Akmenės, Plungės, Kuršėnų, Kelmės ir Telšių, – iš viso apie 100 dalyvių.
Įžanginį sveikinimo žodį dalyviams tarė Politechnikos mokyklos direktorė V. Lumpickienė bei Mažeikių verslininkų asociacijos prezidentas Virgilijus Radvilas.
„Konferencijoje bus ieškoma rakto į pažangesnę, modernesnę mokyklą, galimybę kurti darnesnę mokymosi aplinką, dalijamasi patirtimi, kaip sudominti mokinius, naudojant šiuolaikines ugdymo priemones, bei palengvinti mokymosi procesą, aptariami tradiciniai ir modernūs mokymosi metodai, gebėjimas juos taikyti pamokoje, diskutuojama, kaip parengti kvalifikuotą specialistą, mokantį įgytas žinias taikyto praktikoje“, – susibūrimo Mažeikiuose tikslus vardijo V. Lumpickienė.
V. Radvilas visiems konferencijos dalyviams palinkėjo geros ir darbingos atmosferos bei efektyvaus grįžtamojo ryšio, leisiančio tinkamai pritaikyti naujausias žinias ateityje.
Konferencijos proga 100 egzempliorių tiražu išleista atskira knyga, į kurią sudėta visa šios konferencijos medžiaga – žodiniai ir stendiniai pranešimai.
Trečiadienį pasirodė ir specialus Mažeikių politechnikos mokyklos laikraščio „Žvilgsnis“ numeris.

Į konferenciją apie inovatyvų mokymąsi susirinko apie 100 klausytojų iš visos šalies. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Tarp stendinių vaizdo pranešimų – stalių ir baldžių specialybių mokinių sukurti darbai. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto