Konferencijoje – dėmesys jaunam verslui

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Penktadienį Mažeikių kultūros centre surengta jaunimo konferencija „Jungtinės pajėgos Mažeikių miestui“.
Tradiciniu tapusiame ir antrą kartą vykusiame renginyje dalyvavę svečiai pranešimuose pristatė savo verslo idėjas, drąsino jaunimą nebijoti kurti ir klysti, kvietė diskutuoti.

Gausus pranešėjų būrys

Padiskutuoti, pasikalbėti apie tai, kaip jaunimui gyventi, kokių veiklų imtis, pasidalyti įgyta patirtimi į Mažeikius atvyko būrys visuomenei žinomų žmonių.
Įžvalgomis su mažeikiškiais dalijosi Lietuvos laisvosios rinkos prezidentas Žilvinas Šilėnas, Kauno technologijos universiteto startuolių inkubatoriaus vadovas Donatas Smailys, „Verslios Lietuvos“ atstovė Auksė Vizbarienė, iš Mažeikių kilęs vienas iš vyriškų prekių elektroninės parduotuvės įkūrėjų Paulius Balčiūnas-Balčiauskas.
Atlikėjas, dainų bei muzikos autorius Jurgis Didžiulis konferencijos dalyviams papasakojo apie savo patirtį rengiant koncertus, sprendžiant organizacinius bei piniginius klausimus. Vėliau kultūros centro pramogų salėje jis muzikuojančiam jaunimui surengė kūrybines dirbtuves bei savo koncertą.
Konferenciją vesti šiemet patikėta architektei, viešųjų erdvių specialistei, Klaipėdos universiteto bei tarptautinio LCC universiteto dėstytojai Ingai Urbonaitei.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

One Reply to “Konferencijoje – dėmesys jaunam verslui”

  1. Ugnius parašė:

    Kada bus rengiama dar tokio pobudzio konferencija ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto