Konfliktas dėl trūkusio vamzdžio – nesusikalbėjimo padarinys?

Nuotr. iš SAM archyvo

„Sveiki, sakykit, ar čia normalu, kai pratrūkus vamzdžiui į patalpas bėga vanduo, o „Mažeikių vandenys“ tam, kad užsuktų vandenį, liepia registruotis ir rašyti parašymą? Kažkoks absurdas: kol viską parašysi, gali ir nuskęsti“, – tokiu tekstu į redakciją kreipėsi Urvikiuose esančios sodybos šeimininkas.
„Santarvė“ pabandė išsiaiškinti, kodėl kilo šis konfliktas.

Prireikė pagalbos

Antradienio rytą, nuėjęs į savo sodybos ūkinį pastatą, kuriame įrengtas garažas, urvikiškis pamatė vandens klaną. Pasak jo, patalpoje dar nuo senų laikų likę vandentiekio vamzdžiai. „Mažeikių vandenų“ darbuotojai maždaug pieš dešimtmetį buvo patys atvykę ir tą vamzdį užaklino.
„Prieš tai buvo užėję šalčiai. Ir gal dėl jų, o gal ir dėl kitų priežasčių antradienio rytą nuėjęs į tas savo patalpas radau staigmeną – pratrūkusį vamzdį. Bėga vanduo. Aš čiumpu telefoną, skambinu į „Mažeikių vandenis“ pagalbos. Ir sulaukiu paaiškinimo: tam, kad įmonės darbuotojai atvažiuotų ir užsuktų vandenį, turiu parašyti prašymą internetu arba atvažiuoti į įmonę jo parašyti, nes be prašymo vandentiekininkai neva negali visam kaimui užsukti vandens.“

Bėdą išsprendė pats

Urvikiškis prašymo nerašė nei internetu, nei „gyvai“. Kadangi žinojo, kaip spręsti šią problemą, išsprendė ją pats.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto