Konkurencijos taryboje – ir vėl mažeikiškių problemos

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Seimo Ekonomikos komitetas dėl „Sauridos“ Konkurencijos įstatymo pažeidimų mažeikiškiams buvo pažadėjęs kreiptis į Konkurencijos tarybą. Mažeikių vartotojų asociacija pasidžiaugė, kad parlamentarai pažadą tesėjo.
„Santarvė“ jau rašė, kad praėjusį mėnesį Seimo Ekonomikos komitetas nagrinėjo Mažeikių vartotojų asociacijos prašymą pažaboti neteisėtus UAB „Saurida“ veiksmus dėl nepagrįstos dujų prijungimo ir atjungimo kainos. Komiteto nariai, išklausę mažeikiškių ir kontroliuojančių institucijų, kurioms jau žinomos mūsų miesto suskystintųjų dujų vartotojų problemos, argumentų, nusprendė kreiptis į Konkurencijos tarybą dėl Konkurencijos įstatymo pažeidimų.
Mažeikių vartotojų asociacijos valdybos pirmininkė Lina Rimkienė pasidžiaugė, kad Ekonomikos komitetas ėmėsi konkrečių veiksmų.
„Konkurencijos tarybai perduotas mūsų prašymas, posėdžio stenograma, kiti dokumentai. Tikėkimės, kad šį kartą ši institucija neatsisakys pradėti tyrimo „Sauridos“ atžvilgiu“, – „Santarvei“ teigė pašnekovė.
Priminsime, kad praėjusiais metais mažeikiškių pasipiktinimą sukėlė tai, kad ši taryba dėl beveik tris kartus padidinto abonentinio mokesčio priėmė dujų tiekėjui palankų sprendimą.

Plačiau apie tai antradienio „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Konkurencijos taryboje – ir vėl mažeikiškių problemos”

  1. o parašė:

    Kas grazins surinktus pinigus is zmoniu uz neteisetai padidinta abonentini mokesti? Reikalaujam grazinti!

  2. mazeikiske parašė:

    Cia kaip toje pasakoje- kiek besiraitytu, zasrancas prieis liepto gala.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto