Konkurso prizas iškeliavo į Tirkšlius

Jau dvi „Saugiausios seniūnijos“ lentelės pasiekė Tirkšlių seniūniją. Nuotrauka iš policijos archyvo

Antrus metus iš eilės saugiausios rajono seniūnijos konkurso nugalėtojų prizu apdovanojama Tirkšlių seniūnija.

Nugalėtoja – antrą kartą iš eilės

Trečią kartą Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas organizavo konkursą „Saugiausia seniūnija“, kuriame dalyvavo komisariato ir jo struktūrinių padalinių aptarnaujamų teritorijų seniūnijos. Konkurse „Saugiausia seniūnija-2014“ Mažeikių rajone antrus metus iš eilės nugalėjo Tirkšlių seniūnija. Pirmąjį kartą organizuotame konkurse 2012 metais geriausi buvo židikiškiai.
„Nugalėtojai buvo renkami pagal daug kriterijų – kaip seniūnija rodo iniciatyvą rūpinantis gyventojų saugumu, kaip propaguojama Saugi kaimynystė, vertinamas policijos rėmėjų skaičius ir jų veikla, nusikalstamumo ir avaringumo būklė, visuomenės atstovų pagalba, išaiškinant nusikalstamas veikas bei teisės pažeidimus ir kita“, – konkurso kriterijus pakomentavo rajono policijos komisariato prevencinio poskyrio viršininkas Arūnas Bubliauskas.
Komisijos nugalėtoja išrinktai Tirkšlių seniūnijai minint Policijos dieną iškilmingai buvo įteiktas šį įvertinimą patvirtinantis prizas – lentelė su užrašu „Saugiausia seniūnija 2014“.

Skatina visuomenės pilietiškumą

Anot pareigūno, tokie konkursai organizuojami siekiant ugdyti visuomenės pilietiškumą, bendruomenių ir policijos partnerystę, aktyvinti bendruomenių veiklą gyventojų saugumo ir nusikalstamumo prevencijos srityje.
„Tirkšliuose itin aktyvi yra grupė „Saugią aplinką kurkime kartu“, ne atsitiktinai Tirkšlių apylinkės įgaliotinis Paulius Šimkus išrinktas geriausiu šalies policijos apylinkės inspektoriumi“, – pabrėžė poskyrio vadovas.
Prevencijos poskyris šiomis dienomis paskelbė konkursą „Saugiausia mokykla“, kuris truks visus metus. Kiek jose dalyvaus mokymo įstaigų, paaiškės gegužės viduryje – iki tos datos mokymo įstaigos turi pateikti dalyvio paraišką.
Toks konkursas vyksta jau šeštąjį kartą, pernai jame dalyvavo devynios mokyklos, o nugalėjo Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos kolektyvas. Du kartus šį konkursą laimėjo Senamiesčio pagrindinė mokykla, po kartą – Gabijos gimnazija ir Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinė mokykla.

One Reply to “Konkurso prizas iškeliavo į Tirkšlius”

  1. senis parašė:

    Pakazuha.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto