Kontaktų mugėje – gausus būrys dalyvių

Autorės nuotrauka

Užimtumo tarnybos (buvusios Lietuvos darbo biržos) Mažeikių skyrius trečią kartą surengė karjeros ir kontaktų mugę „Dirbk ir gyvenk Mažeikiuose“.
Joje šiemet dalyvavo ir daugiau darbdavių, ir darbo ieškančiųjų.

Į tradicine tapusią kontaktų mugę šiemet atvyko gausus būrys žmonių. Tarp jų daugiausia – jaunų darbo Užimtumo tarnybos klientų.
Viena iš kontaktų mugės organizatorių – Telšių jaunimo užimtumo skyriaus konsultantė Ligita Diržininkienė. Ji susirinkusiesiems sakė, jog mugė surengta siekiant, kad jos lankytojai susipažintų su įdarbinimo galimybėmis Mažeikių rajone, paklausiomis profesijomis, darbdavių pageidavimais, darbo rinkos tendencijomis.
Plačiau – antradienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Kontaktų mugėje – gausus būrys dalyvių”

  1. besidžiaugiantis parašė:

    džiaugiuosi jaunais žmonėmis,kurie savarankiškai , savo pastangomis susiranda darbą, vietą gyvenime.Priešingu atveju foto nuotraukoje tikrai būtų gausus būrys bedarbių. O dabar nuotraukoje gausus būrys valstybės tarnautojų,politinio pasitikėjimo klierkų ir pan., kurie gauna mėnesinius atlyginimus,bet stokoja efektyvių idėjų.Čia gi ,,pahazuha”.

  2. Susijaudines parašė:

    Matau, jog ir nepakeiciamas mero patarejas klasteriu pritraukimui stovi. Nu ryt – poryt pora klasteriu tai tikrai pritrauks. O jei ne, bus nauja kadencija, naujas meras, va tada tai jau tikrai pritrauks…..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto