Kontrolės komitetas: gerai dirbti trukdo Savivaldybės administracijos vangumas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto nariai kreipėsi į Savivaldybės administracijos direktorių, prašydami, kad būtų pateikti atsakymai į komitete sprendžiamus klausimus. Jų teigimu, atsakymų į kai kuriuos paklausimus laukiama jau nuo metų pradžios.
Politikai įsitikinę: toks administracijos darbo vangumas yra netoleruotinas.

Praėjusią savaitę vykusiame Kontrolės komiteto posėdyje Rūta Matulaitienė politikus informavo: apžvelgus šių metų komiteto veiklą, akivaizdu, kad nemaža dalis nutarimų nėra įgyvendinta. Komiteto pirmininkės nuomone, pagrindinė priežastis ta, kad nėra grįžtamojo ryšio iš Savivaldybės administracijos.
„Pastebėjome, kad nemaža dalis Kontrolės komiteto protokolinių įrašų, kurie yra perduodami vykdyti administracijos direktoriui, lieka „kabėti“. Niekas mums atsakymų nepateikia, nėra grįžtamojo ryšio. Dėl administracijos neatsakingumo sistema neveikia. Kontrolės komitetas dirba, nagrinėja klausimus, klausia, teikia savo siūlymus. Kreipiamės į Savivaldybės administraciją prašydami pateikti reikiamą informaciją ir daugeliu atvejų tuo mūsų darbas baigiasi. Nesakau, kad taip būna visada, bet labai dažnai pasitaiko“, – kalbėjo R. Matulaitienė.
Pasak pirmininkės, būna, kad klausimai dėl informacijos Savivaldybės administracijai siunčiami ir pakartotinai, tačiau taip pat nėra jokio rezultato.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

9 Atsakymai į “Kontrolės komitetas: gerai dirbti trukdo Savivaldybės administracijos vangumas”

 1. Aušra parašė:

  Tai štai kaip dirbama…buvo ir anksčiau tokių dokumentų nesutvarkymo, tiesiog įstatymo raidės laikymosi, bet…kai kas nusileido. Neturėjo tie žmonės žodžio ir anksčiau, nemokėjo pripažint klydusiems, nemokėjo į žmogų žvelgt nuoširdžiai. Gerb. savivaldybės administracijos darbuotojai, dirbkit, aš jus rinkau ir, rodos, pasitikėjau…bet Jūs nuvylėt….

 2. Anonimas parašė:

  ,,Niekas mums atsakymų nepateikia, nėra grįžtamojo ryšio“.Kas čia per atsakymas? Yra V.A.įstatymas , poistatyminiai dok..Nurodyti terminai į paklausimus ir pan.. Teisinis nihilizmas įvairiame lygmenyje?Tad taip ir įsivardinkite.Esate teisinės valstybės, kaimo ūkio darbų imitatoriai.

 3. na parašė:

  lengviausia kritikuoti ir pilti purvą, adminitracijos direktorius, jei nežinote, tik keli mėnesiai kaip juo tapo…sėkmės, sveikatos ir stiprybės jam šiuo nelengvu laikmečiu.

 4. Kiaulė parašė:

  O ko norėti, prie lovio įsitaisius, kam čia bedirbt, tik ėst ir penėtis

 5. na va parašė:

  Išėdėt Nagienę, dabar turit ką turit. O žmonės parodė, kad Nagiene pasitiki, išrinkdami ją į Seimą.

  1. xxx parašė:

   Niekas ta savanaude nepasitiki, tik balsuot nėra už ką

 6. Skaitytoja parašė:

  Va ir išlindo yla iš maišo – išrinko tingų administracijos direktorių. Vyras iš stuomens ir liemens. Ga ir pavalgyti mėgėjas. Reikėjo ieškoti energingesnio ir susikoncentravusio į darbus..

 7. ginte parašė:

  Čia gal sumaišė ne vangumas, o tingumas ……..

 8. na parašė:

  čia vadinasi, kad Savivaldybė, kaip įstaiga, dirba žmonėms. Rankos nudžiūti turėtų tokiems „darbuotojams“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto