Kontrolės komitete – daugiau klausimų nei atsakymų

Nuotr. iš Ekonomikos ir inovaciju ministerijos archyvo

Trečiadienį vyko Mažeikių rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto posėdis. Į darbotvarkę buvo įtraukti ir apsvarstyti keturi klausimai. Ir nors visi jie nagrinėjami jau ne pirmą kartą, vėl kilo komiteto narių diskusijos ir dar daugiau klausimų. Todėl prie jų nuspręsta grįžti kituose Kontrolės komiteto posėdžiuose.

});

Niekas nepasikeitė

Kontrolės komiteto posėdžio dalyviai išklausė informaciją dėl Mažeikių rajono savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos teiktų rekomendacijų, kurios neįgyvendintos.
Ją pristatė kontrolieriaus pavaduotoja Loreta Dimienė. Pristatymas buvo gana trumpas, nes po paskutinio Kontrolės komiteto posėdžio, kuris vyko maždaug prieš mėnesį, iš esmės niekas nepasikeitė.

„Mano žiniomis, niekas nepasikeitė. Nėra gauta papildomų raštų ar paaiškinimų. Tos rekomendacijos, kurios buvo, dėl kažkokių priežasčių taip ir liko neįgyvendintos ar nukeltos. Tai galiu tiesiog vėl pasakyti, kad dėl daugiabučių namų kiemų...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto