Kontrolės komitete didžiausias dėmesys skirtas „Mažeikių vandenims“

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Antradienį į posėdį susirinkę Mažeikių rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto nariai domėjosi, kas padaryta, siekiant ištaisyti broką, aptiktą po bendrovės „Mažeikių vandenys“ įgyvendinto vandentvarkos projekto Viekšnių mieste.

Viekšnių seniūnaitė Vilma Beržinienė į Savivaldybę kreipėsi dėl nekokybiškai atliktų darbų, įgyvendinant vandentvarkos projektus Viekšniuose.
Vietiniai gyventojai daugiau nei prieš metus buvo išsakę pretenzijas dėl nekokybiškai atliktų darbų, nes lūžinėja ar įlinksta naujai paklotas asfaltas. Nepasitenkinimą sukėlė ir tai, kad projektą įgyvendinusi bendrovė „Mažeikių vandenys“ kai kur paliko neužbaigtų darbų, pvz., buvo iškastos ir paliktos neužverstos duobės, nes nebuvo reikiamo žvyro kiekio.
Viekšniškiai taip pat skundėsi, kad ant naujai pakloto šaligatvio laikosi vanduo arba jis nubėga į šalia esančius žemės sklypus ir juos skandina.
Siekdama išsiaiškinti visus trūkumus ir ištaisyti nekokybiškai atliktus darbus, Savivaldybės administracija sudarė komisiją. Komisijos nariai su „Mažeikių vandenimis“ sutarė, kad bendrovė tai padarys.
Kontrolės komiteto pirmininkas Paulius Auryla politikus informavo, kad visi darbai buvo atlikti pagal grafiką. Jo žodžiais, tai patvirtino ir seniūnaitė V. Beržinienė.
„Bėda ta, kad kai kurių vietų nebeįmanoma sutvarkyti, o ir atsakomybės nėra iš ko pareikalauti, nes projektai jau įgyvendinti, garantinis laikotarpis pasibaigęs. Ir kol garantija dar galiojo, nebuvo įmanoma išreikalauti iš rangovo broko ištaisymo. Rangovai siūlydavo kreiptis į teismą, jei kas nepatinka“, – „Santarvei“ sakė P. Auryla.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto