Kontrolės komiteto akiratyje – mažeikiškiams aktualūs klausimai

Kontrolės komiteto pirmininkas – Paulius Auryla. Nuotr. iš Savivaldybės administracijos archyvo

Mažeikių rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komitetas svarstė ir nusprendė teikti Tarybai 2023 metų savo veiklos programą. Planas parengtas atsižvelgiant į visų narių bei kontrolieriaus pastabas ir pasiūlymus.

});

Aktyviai teikė pasiūlymus

Kontrolės komiteto pirmininkas Paulius Auryla komiteto posėdyje informavo, kad jis yra parengęs preliminarius pasiūlymus, ką reiktų įtraukti į Kontrolės komiteto veiklos programą šiems metams.

Jo teigimu, tai minimaliausi pasiūlymai, ką pagal nuostatus šis komitetas privalėtų sukontroliuoti, kokias ataskaitas išklausyti, kam pritarti.

Kontrolės komiteto posėdžio metu ir jo nariai aktyviai teikė pasiūlymus, svarstė iškilusius klausimus. Kalbėta apie tai, kad reiktų svarstyti klausimus, susijusius su sporto veikla, sporto komandomis ir klubais bei Mažeikių sporto mokykla. Siūlyta pasidomėti vaikų maitinimu švietimo įstaigose bei nebaigtomis statybomis, dėl kurių jau daug...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto