Koreguojamas biudžetas, atstatomos kai kuriems poreikiams sumažintos lėšos

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savivaldybė sulaukė beveik 1,5 milijono eurų dotacijos praėjusiųjų metų negautoms pajamoms padengti. Dar milijono eurų tikimasi gegužės mėnesį, kai bus perskirstytas šalies biudžetas.
Savivaldybės taryba ketvirtadienį patvirtino ir daugiau biudžeto pakeitimų, susijusių su dotacijomis, tikslinės paskirties lėšomis, teisės aktais.
Gera žinia, kad kai kurioms institucijoms yra atstatomi asignavimai, sumažinti tvirtinant biudžetą. Tikimasi, kad toks sprendimas – ne vienintelis.

Iš valstybės gauta 1,46 mln. eurų dotacija skirta praėjusiais metais Savivaldybei suteiktos valstybės biudžeto trumpalaikės paskolos negrąžintai daliai padengti. Tokias paskolas savivaldybės gavo susidarius sunkiai finansinei situacijai dėl pandemijos.
Tvirtinant šių metų biudžetą, dėl tos pačios priežasties buvo sumažinti biudžetinių įstaigų asignavimai, tikintis, kad jei pajamos į biudžetą bus gerai renkamos, jos bus atstatytos.
Ketvirtadienį Tarybos posėdyje buvo patvirtinti kai kurie biudžeto pakeitimai, tarp jų – ir susiję su asignavimų atstatymu.
Įvertinus planuojamas gauti pajamas ir netekusius paskirties asignavimus, biudžetinių įstaigų reikmėms paskirstyta 234 tūkst. eurų. Iš jų 128,5 tūkst. eurų skirta atstatyti sumažintus asignavimus.
Didžioji dalis sumos – beveik 107 tūkst. eurų – atiteko miesto seniūnijai, viešajam ūkiui tvarkyti. 30 tūkst. eurų skirta kompensacijoms už lengvatinį keleivių vežimą apmokėti, likusi dalis paskirstyta kai kuriems lopšeliams-darželiams ir daugiafunkciams centrams, kt.

2 Atsakymai į “Koreguojamas biudžetas, atstatomos kai kuriems poreikiams sumažintos lėšos”

  1. to klausimas parašė:

    Nereikia daužyti stotelės lango ir nereikės keisti.Kur problema?.Vietoj komentaro pasijudink,pagauk niekadėją ir langas bus vietoje.

  2. Klausimas parašė:

    Kokia prasmė skirti pinigus miesto seniūnijai, kuri yra ne miesto šeimininkė, o kažkokia biurokratinė-popierinė įstaiga? Mažeikių mieste, Žemaitijos gatvėje, Daukšos autobusų sustojimo stotelėje jau 3 metai kaip išmuštas stotelės langas, bet miesto „šeimininkas“ to net nemato, nes per kabineto langą… nesimato…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto