Koronaviruso grėsmė neaplenkė ir mažeikiškių

Vaistininkai pastebi, kad ir Mažeikiuose padaugėjo medicininių kaukių poreikis. Nuotr. Eltos (iš redakcijos archyvo)

Kasdien įvairiais žiniasklaidos kanalais transliuojama informacija apie prie Lietuvos artėjantį koronavirusą gąsdina ir mažeikiškius. Vaistinėse ėmė trūkti medicininių kaukių, kai kurie žmonės baiminasi pirkti iš Kinijos atgabentas prekes. Sunerimę ir mažeikiškiai, įsigiję keliones į Tailandą, Malaiziją.
Visuomenės sveikatos srityje dirbantys specialistai gyventojams pataria nesigąsdinti, tačiau ragina išlikti budriais. Šiuo metu situacija yra stebima, įvairių institucijų sveikatos specialistai komunikuoja, analizuoja duomenis.

Mažeikiškiai su savo šeimų, darbo kolektyvų nariais diskutuoja, ar yra pagrindo nerimauti dėl naujojo koronaviruso, kaip nuo jo apsisaugoti.
Vyresnieji jaunimą ragina šiuo metu nepirkti ir nesisiųsti prekių iš Kinijos.
Artėjant pavasariui suplanavusieji keliones, įsigijusieji lėktuvų bilietus į Rytų Azijos šalis nežino, kaip reikės elgtis, jei viruso sukeltų infekcijų protrūkis nenuslūgs. Žmonės būgštauja, kad keliaudami rizikuos užsikrėsti, tačiau atšaukę keliones praras už jas sumokėtus pinigus.
„Santarvė“ savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje kvietė skaitytojus pasidalyti mintimis apie naująjį koronavirusą, klausė, ar jis verčia keisti kelionių planus, galvoti apie savęs bei artimųjų apsaugojimą.
Į kvietimą padiskutuoti atsiliepusi Simona Šemetė rašė, kad iš Kinijos šiuo metu nieko neperka, o ir keliauti, jos nuomone, šiuo metu neprotinga. Skaitytoja tikina, kad papramogauti bus galima ir vėliau, o dabar, kol pasaulyje siaučia koronavirusas, kas kitas apsaugos tave ir tavo vaikus, jei ne tu pats.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

7 Atsakymai į “Koronaviruso grėsmė neaplenkė ir mažeikiškių”

 1. Taspac parašė:

  Klikbaitas. Šūdlaikraštis

 2. aaa parašė:

  Ka cia rasot per nesamones? Primena kiguolio postus feisbuke. Kam isvis ta panika kelt ir pezet nesamones apie siuntinius is Kinijos? :DD

 3. Gėda parašė:

  ŠLYKŠTU……

 4. Agneta parašė:

  Koronavirusas negali praeit is pakuočių siųstų ia Kinijos, kadangi jis išnyksta po kelių valandų.

 5. Anonimas parašė:

  Nejaugi nieko neturite pozityvaus parašyti? Ar tik tokiomis temomis galvojate pakelti laikraščio reitingus? Koks tikslas kelti paniką visuomenėje? Ir bendrai, kur pasižiūrėsiu vien viruso tema. Visos socialinės medijos „rūksta“ šia tema. Šlykštu jau nuo visko darosi…

 6. Jolanta parašė:

  Pagal antraštę susidaro įspūdis, kad Mažeikiuose jau virusas plinta… baikit žmones gąsdinti vieną kart.

  1. Anonimas parašė:

   Gėda žurnalistam. Susikiškit savo laikraštį ten kur saulė nešviečia. Nieko nebeliko švento. Juokaujat tokiom temom. GĖDA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto