Kosmetikai skirti indeliai iš vaško – mažeikiškės įgyvendinama idėja

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Lietuvoje antrus metus įgyvendinama moterų lyderystės skatinimo žemės ūkio ir maisto sektoriuose programa EWA. Joje dalyvauja moterys, turinčios verslo idėjų arba ne vėliau nei prieš dvejus metus pradėjusios vystyti startuolius, galinčius teigiamai paveikti maisto sistemą, pagerinti žmonių gyvenimo kokybę ar prisidėti prie tvaresnio ir efektyvesnio mūsų planetos resursų naudojimo.

});

Drauge su tėčiu bityną puoselėjanti mažeikiškė Rasa Nabažaitė – viena iš šios programos dalyvių. Ji įgyvendina originalią, ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje negirdėtą idėją – iš bičių vaško gaminti tvarias pakuotes kosmetikai.

Mažeikiškė – viena iš dešimties dalyvių

Europoje moterys verslininkės sudaro tik trečdalį savarankiškai dirbančių asmenų. O maisto ir žemės ūkio sektoriuje šis rodiklis dar mažesnis. Viena to priežasčių: žemės ūkis, o kartu ir maisto pramonė nuo seno buvo nelengvos veiklos sritys. Gal dėl to jas...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto