Kovas atnaujino smiginio atstovai

Pirmosiose varžybose, kuriose dalyvavo Mažeikių DARTS komanda, prizus pelnė Arūnas Čiplys ir Milda Zubavičienė. Nuotrauka iš klubo archyvo

Po vasaros atostogų mažeikiškiai smiginio mėgėjai jau dalyvavo dviejuose tarptautiniuose turnyruose.

Kelią į finalą pastojo vilnietis

Šeši Mažeikių DARTS sporto klubo atstovai išbandė savo jėgas Lietuvos ir Baltijos reitinginėse varžybose Vilniuje „Pelėda 2014“.
Mažeikiškės sportininkės Irena Čiplienė ir Milda Zubavičienė nepateko į atkrintamąsias varžybas ir liko devintoje vietoje, bet M. Zubavičienė vėliau sugebėjo reabilituotis paguodos turnyre, kuriame kartu kovėsi vyrai ir moterys. Ji tik finale pralaimėjo vilniečiui ir tarp trisdešimties žaidėjų iškovojo antrąją vietą.
Vyrų grupėje į atkrintamąsias varžybas pateko trys sportininkai. Julius Zubavičius pirmame rate susikovė su Smiginio federacijos prezidentu Jevgenijum Judinu ir, pralaimėjęs 2:4, liko septynioliktoje vietoje. Jurijui Stekolnikovui sekėsi geriau – jis tik ketvirtfinalyje pralaimėjo šalies rinktinės nariui Tomui Šakiui ir užėmė penktąją vietą.
Arūnas Čiplys, demonstravęs gerą žaidimą viso turnyro metu, pusfinalyje visgi pralaimėjo vilniečiui Gintarui Tumėnui rezultatu 3:4 ir turėjo tenkintis trečiąja vieta.

Laukia startai Latvijoje

Prieš dvi savaites Latvijos kurortiniame miestelyje Saulkrastyje du klubo atstovai dalyvavo Latvijos ir Baltijos reitingo turnyre. J. Stekolnikovas pralaimėjo atkrintamųjų varžybų pirmame rate ir liko 17 vietoje. A. Čiplys sėkmingai pasiekė finalą, kur susitiko su pajėgiausiu Estijos žaidėju. Finalą užtikrintai laimėjo mažeikiškis ir antrus metus iš eilės tapo šio turnyro nugalėtoju.
„Kaip pirmos varžybos po vasaros pertraukos, manau, rezultatai geri, po truputį treniruosimės ir, tikimės, medalių bus dar ne vienas. Turnyre Vilniuje gerai sužaidė mano varžovas, kuris užkirto kelią į finalą, tikiuosi, revanšo ilgai neteks laukti“, – apie startą kalbėjo mažeikiškis smiginio lyderis A. Čiplys.
Artimiausią savaitgalį mūsų žaidėjų laukia turnyras Latvijoje, Priekulėje, o dar po savaitės klubo komanda startuoja pasaulio reitingo varžybose „Baltijos taurė“ Rygoje. Čia mūsų ekipai neatstovaus A. Čiplys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto