
Į pirmą turnyrą po vasaros pertraukos vyko Mažeikių „Darts“ klubo sportininkai. Jie varžėsi smiginio reitingo varžybose „Sūduvos taurė 2025“.
Pirmiausia Vilkaviškyje surengtose varžybose buvo žaidžiami Lietuvos tarpklubinio čempionato atkrentamojo etapo susitikimai.
Mažeikių „Darts“ vyrų komanda, reguliariajame čempionate savo grupėje užėmusi pirmą vietą, susitiko su ketvirtą vietą kitame pogrupyje užėmusiu Prienų „Stadionu“. Nepilnos sudėties mažeikiškių komanda rezultatu 9:6 turėjo pripažinti praėjusių metų čempionato nugalėtojų prieniškių pranašumą, nepateko į stipriausiųjų ketvirtuką, tad toliau kovas pirmenybėse tęs dėl penktų-aštuntų vietų.
Vyrų varžybose rungėsi 132 dalyviai. Iš keturių mūsų klubo sportininkų geriausiai sekėsi Arūnui Čipliui ir Rimui Daubariui – jie pateko į 32 geriausių žaidėjų etapą, tačiau jame pralaimėjo kovas.
Šį savaitgalį Mažeikių „Darts“ komanda dalyvaus tokio pat pobūdžio reitinginėse smiginio varžybose „Auksinė strėlė-Citma taurė 2025“ Šiauliuose, kur vyks ir tarpklubinės, ir asmeninės kovos.