Krakiškiai tikisi – meno vadovas padėtų suvienyti bendruomenę

Albinas Ziemelis prisiminė, kad meno vadovo problema su Mažeikių rajono savivaldybės atstovais jau buvo gvildenama, tačiau liko neišspręsta. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

„Santarvė“, tęsdama išvykas po rajono kaimus, lankėsi Krakiuose ir Užlieknėje. Vietos gyventojai žurnalistams kalbėjo apie savo problemas. Viena iš jų – meno vadovo poreikis. Žmonių nuomone, be jo kultūrinė veikla kaimuose merdėja.

Liko tik pažadai

Krakiškiai įsitikinę, kad bendruomenės gyvenimas suaktyvėtų, jei kaime būtų nors vienas kultūros specialistas – meno vadovas. Jis galėtų tapti bendruomenės jungiamąja grandimi.
„Jei būtų meno vadovas, kad ir dirbantis puse etato, vis kažkokia veikla būtų. Suburtų žmones bendram tikslui, atsirastų ir šokančių, ir dainuojančių. O dabar nieko nėra“, – sakė į susitikimą su „Santarve“ susirinkę krakiškiai.
Krakių seniūnaitis Albinas Ziemelis prisiminė, kad meno vadovo problema su Mažeikių rajono savivaldybės atstovais jau buvo gvildenama – buvo gautas pažadas, kad Krakiai turės tokį specialistą, tačiau praėjo jau keleri metai, o pažadai taip ir liko pažadais…

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto