Krakiškio kelionę sustabdė pasieniečiai

Kontrabandinės cigaretės buvo gabenamos sportiniame krepšyje. Nuotrauka iš pasieniečių archyvo

Antradienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai Draugystės gatvėje surengė operaciją, kurios metu buvo sulaikytas baltarusiškas cigaretes gabenęs Krakių gyventojas.

Nuo devynių valandų ryto padėtį šioje Mažeikių miesto gatvėje stebėjo šios tarnybos Pakrančių apsaugos rinktinės operatyvininkai, kinologijos skyriaus pareigūnai bei specialiosios paskirties užkardos pasieniečiai. Po pusvalandžio patikrinti jie sustabdė automobilį „Ford Focus“, kurį vairavo keturiasdešimtmetis Krakių gyventojas.
Pareigūnų patikrinimas vyriškiui buvo netikėtas – net neslėpdamas jis mašinos salone vežė sportinį krepšį, kuriame aptikta po šešiasdešimt pakelių cigarečių „Fest“ ir „NZ Gold Super Slims“ bei aštuoniasdešimt pakelių cigarečių „Minsk Capital“. Visi trys šimtai pakelių buvo paženklinti Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Krakiškis prisipažino, kad visos šios cigaretės priklauso jam.
Automobilis ir cigaretės buvo paimtos ir šiuo metu saugomos Pakrančių apsaugos rinktinės Zoknių užkardoje.
Krakiškio atžvilgiu pradėta administracinė teisena, už akcizais apmokestinamų prekių gabenimą jam gresia bauda nuo 1 448 iki 2 896 eurų (nuo penkių tūkstančių iki dešimties tūkstančių litų) su prekių konfiskavimu. Teismas taip pat spręs, ar konfiskuoti „Ford“ markės automobilį, kuriuo buvo gabenama kontrabanda.

2 Atsakymai į “Krakiškio kelionę sustabdė pasieniečiai”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    furos vazioja pasenieciu namai auga,kur ziuri mokesciu inspekcija,

  2. bedarbe parašė:

    Ir kas cia tokio….zmogu nugalabijo?nugalabijo 3 mokinunus Paulikas…kelis metus pasedejo ir jau laisvas… darbo nera… algos juokingos tiems kas dirba….kas belieka daryti..plesikauti? Ar geriau uzsidirbt kad ir tokiu budu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto