Krakiškis vėl įkliuvo pasieniečiams

Kontrabandiniai rūkalai Mažeikių nepasiekė, jie atsidūrė pareigūnų rankose. Nuotrauka iš pasieniečių archyvo

Pasieniečiams gerai žinomam Krakių gyventojui vėl nepavyko parsigabenti į namus kontrabandinių cigarečių krovinio –  jį sustabdė Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos rinktinės pareigūnai.

Ketvirtadienį apie vienuoliktą valandą vakaro pasieniečiai pastebėjo, kad autobusų stotelėje sustojus maršrutiniam autobusui Vilnius–Mažeikiai, prie jo privažiavo automobilis „Ford Focus“. Automobilį vairavęs vyriškis iš autobuso bagažo skyriaus pradėjo į bagažinę krautis kelioninius krepšius.
Pareigūnai prisistatė ir patikrino 41-erių metų vietos gyventojo paimtus krepšius. Paaiškėjo, kad juose – du tūkstančiai pakelių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis „Fest“ ir „Fest 7“.
Visas krovinys paimtas, krakiškio atžvilgiu pradėta administracinė teisena. Automobilis ir cigaretės saugomos Zoknių pasienio užkardoje.
Krakiškis jau ne pirmą kartą patenka į pasieniečių akiratį – šių metų vasarį vyriškis buvo sulaikytas, jam priklausančiame automobilyje aptikta apie penki šimtai pakelių kontrabandinių cigarečių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto