Krepšininkai tęsia pergalių seriją

Nors Darius Tarvydas (balta apranga) nėra tarp rezultatyviausių žaidėjų, tačiau, pasak trenerio, jis savo efektyviu žaidimu, perdavimais, didžiuliu darbu svariai prisideda prie pergalių. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Antrąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybių ketvirtfinalyje iškovojo „Mažeikių“ krepšininkai ir iki finalo ketverto varžybų jiems trūksta tik vieno žingsnio.

Panaikino aštuoniolikos taškų deficitą

Antrosios rungtynės su „Šilute“ išvykoje mažeikiškiams, kurie žaidė be vienerioms rungtynėms diskvalifikuoto kapitono Raimondo Petrausko ir čiurnos skausmus kenčiančio Igno Razučio,  prasidėjo nesėkmingai – po pirmojo kėlinio šilutiškiai pirmavo rezultatu 25:13, antrajame kėlinyje aikštės šeimininkų pranašumas siekė net aštuoniolika taškų.
„Mažeikiai“ pademonstravo čempionų charakterį – iki ilgosios rungtynių pertraukos skirtumą jie sumažino iki vieno taško, trečiajame kėlinyje surengė spurtą 11:2 ir po trečiojo kėlinuko jau pirmavo 58:50. Paskutiniame ketvirtyje mūsų komanda jau neprisileido varžovų arčiau ir šventė pergalę – 77:66.
Rezultatyviausiai iš mūsų komandos šiose rungtynėse žaidė Ignas Vaitkus, pelnęs 18 taškų, 15 taškų pelnė ir net penkis tritaškius metimus pataikė mūsų ekipos „centras“ Arvydas Gydra, 14 taškų – Vytauto Pikalavičiaus sąskaitoje.
„Šilutė“ tikrai ne tokia komanda, kuri gali sustabdyti mūsų kelią čempionų titulo link. Teisingai, jie žaidžia atsipalaidavę, agresyviai, tačiau ir mūsų treneris Aloyzas Rudys, ir visa komanda deda visas pastangas, turi tikslą ir žaidžia savo žaidimą. Šeštadienį laukia rungtynės namuose ir darysime savo darbą – gerbiame savo sirgalius ir norime jų akivaizdoje baigti ketvirtfinalio seriją bei ramiai ruoštis finalo ketverto rungtynėms. Kitas rungtynes jau žais Raimondas Petrauskas, taip pat tikimės, kad rungtyniaus ir Ignas Razutis, bet viskas priklauso nuo žaidėjo – kaip jis jausis, jis pats spręs – ar eiti į aikštelę ar ne“, – sakė komandos vadovas Giedrius Petrulevičius.

Finalo ketverto kovos – Palangoje

Treneris Aloyzas Rudys komentavo – komandai ne viskas sekėsi pirmoje rungtynių pusėje. Tačiau esant aštuoniolikos taškų deficitui, tris tritaškius pataikė Arvydas Gydra, geriausias sezono rungtynes sužaidė Ignas Vaitkus, kuris „trūktelėjo“ į priekį trečiajame kėlinyje, ir buvo iškovota pergalė
„2:0 labai slidus rezultatas, užtenka kluptelėti, po to rungtynės svečiuose, ir vėl nervų karas. Žaidėjai nori kuo greičiau baigti seriją, tad šeštadienį kovosime tik dėl pergalės“, – pažadėjo treneris.
„Mažeikiai“ serijoje iki trijų pergalių pirmauja rezultatu 2:0, tokiu pat rezultatu kitoje dvikovoje Joniškio „Delikatesas“ pirmauja prieš „Vilniaus-MRU“. Tuo tarpu kitose dviejose serijose, kur susitinka „Trakai“ su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ir Molėtų „TiuMenas-Ežerūnas“ su Jonavos „Petrochema“, rezultatas lygus 1:1.
Kaip informavo G. Petrulevičius, jau paaiškėjo, kad finalo ketverto susitikimai vyks balandžio 12–13 dienomis Palangoje, kur tuo pačiu metu bus atidaryta nauja sporto arena.