Krepšininko žaidimas įvertintas Antibuose

Turnyre Antibuose nugalėjusios Italijos komandos atstovai liko patenkinti lietuvio Domo Urbaičio (viduryje) žaidimu. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Keturiolikmetis Mažeikių sporto mokyklos auklėtinis Domas Urbaitis nepasimetė Italijos krepšinio komandoje ir turnyre Antibuose buvo išrinktas į simbolinį penketą bei pripažintas naudingiausiu šio turnyro žaidėju.

});

Prisitaikė prie komandos

Tris dienas Antibuose (Prancūzija) vyko tarptautinis U15 krepšinio turnyras, kuriame varžėsi aštuonios komandos iš Prancūzijos, Monako, Italijos ir Vokietijos. Italijos Pallacanestro „Prato Dragons“ klubui šiame turnyre atstovavo mažeikiškių krepšinio trenerių Vidmanto Berčio ir Aloyzo Rudžio auklėtinis 1,9 metro ūgio gynėjas D. Urbaitis.
Apie sūnaus žaidimą kalbėjo jį turnyre lydėjęs tėtis Mindaugas Urbaitis: „Italai šiam turnyrui ieškojo pastiprinimo, jiems buvo rekomenduotas Domas. Tada jis nusiuntė šiai komandai savo žaidimo vaizdo įrašą.

Italai susidomėjo ir pakvietė Domą rungtyniauti. Dar sustiprino ekipą trimis stipriais savo šalies krepšininkais. Pirmas dvi dienas...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto