
Nesėkmių ruože Lietuvos krepšinio lygoje ir toliau išlieka „M Basket-DELAMODE“ krepšininkai, kurie antradienį Telšiuose nusileido Jonavos „CBet“ ekipai.
Svečiai jau nuo pirmo kėlinio išsiveržė į priekį rezultatu 31:19. Po antro kėlinio jų persvara išaugo iki penkiolikos taškų. Trečiame kėlinyje jonaviškiai šią persvarą išlaikė, o ketvirto kėlinio pradžioje mažeikiškiai grįžo į rungtynes: įsibėgėjo ir sumažino atsilikimą iki septynių taškų 70:77. Tačiau po to veržliai kovojo svečiai ir išsivežė į namus pergalę rezultatu 107:86.
„M Basket-DELAMODE“ šiose rungtynėse vertėsi be ankstesniuose dviejuose susitikimuose buvusio rezultatyviausio žaidėjo Vytenio Čižausko. Dvikovoje su jonaviškiais savo rezultatyviausias rungtynes sužaidė Kristupas Leščiauskas, įmetęs 20 taškų. Justinas Jogminas pelnė 16 taškų, o po traumos į aikštelę sugrįžęs Nojus Mineikis pelnė 14 taškų.
Mažeikiškiams šiame LKL sezone liko sužaisti ketverias rungtynes, artimiausios – sekmadienį. Išvykoje Mažeikių komanda ruungsis su Kėdainių „Nevėžiu-Optibet“.