Krepšininkų trijulės išsidalijo prizus

Vyrų grupėje rungtyniavo aštuoniolika komandų, dėl prizų varžėsi ir „Purvėnų“ (tamsi apranga) atstovai. Rimos SKRODENYTĖS nuotr.

Mažeikių paplūdimio krepšinio aikštelėje septintą kartą vyko „Naktinio krepšinio trys prieš tris“ turnyras. Šį kartą po metų pertraukos gamta krepšininkams padovanojo puikų orą ir turnyras vyko lauke.

});

Rungėsi paplūdimio krepšinio aikštelėje 

Septintąjį naktinio krepšinio turnyrą, kuris prasidėjo šeštadienį, šeštą valandą vakaro, o baigėsi antrą valandą nakties, vienas iš ilgamečių jo rengėjų Svajūnas Sidabras įvardijo kaip vieną iš sėkmingiausių. Praėjusiais metais dėl lietaus turnyrą teko perkelti į „Ventos“ progimnazijos sporto salę. Tokia situacija, kad dėl prasto oro organizatoriams renginį teko perkelti į salę, anksčiau yra buvusi tris kartus.

Šiemet krepšininkus pasitiko saulė, vasariška šiluma, o ir žiūrovų gausa parodė: turnyras žmonėms įdomus, įtraukiantis ir reikalingas.
Krepšinio klubo „Silverstars“ organizuojamame turnyre tradiciškai rungtyniaujama penkiose amžiaus grupėse. Norą...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto