Krepšinio aikštelėje – permainingos kovos

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nacionalinėje krepšinio lygoje žaidžianti reprezentacinė rajono krepšinio komanda savaitgalį iškovojo pergalę ir patyrė pralaimėjimą.

Pasivyti varžovų nepavyko

Nacionalinėje krepšinio lygoje rungtyniaujantys „Mažeikiai“ antrąjį etapą pradėjo pralaimėjimu –   išvykoje mažeikiškiai rezultatu 79:86 pralaimėjo Molėtų „Ežerūnui“.
Aikštelės šeimininkai per visas rungtynes nepaleido iniciatyvos – po pirmojo kėlinio jie pirmavo devyniais taškais, po antrojo persvara buvo ištirpusi iki penkių taškų.
Rungtynėms įpusėjus, savo pranašumą molėtiškiai buvo padidinę iki 11 taškų, tačiau trečiąjį kėlinuką jie laimėjo tik septyniais taškais. Paskutiniame ketvirtyje „Mažeikiai“ skirtumą buvo gerokai sumažinę, tačiau persverti jo nepavyko.
Rytis Biliartas mūsų ekipai pelnė 24 taškus, 15 taškų pridėjo Aidas Einikis.

Nugalėjo 20 taškų skirtumu

Šeštadienį vykusiose pirmosiose antrojo etapo rungtynėse namuose Aloyzo Rudžio treniruojami krepšininkai nepaliko vilčių Jonavos sporto klubo atstovams – visas rungtynes išlaikę apčiuopiamą persvarą, mažeikiškiai nugalėjo 20 taškų skirtumu – 85:65.
Po 15 taškų „Mažeikiams“ pelnė Rytis Biliartas ir Mantas Šerkšnas.
Dabar „Mažeikių“ laukia net trejos rungtynės išvykose: šį savaitgalį jie Kaune susikaus su „Žalgiriu-2“, po to rungsis Palangoje, o antrojo etapo pirmąjį ratą užbaigs rungtynėmis Joniškyje.