Krepšinio klubas naują sezoną pasitinka atsinaujinęs

Bendroje nuotraukoje – komandos vadovas Arūnas Liškus (viduryje) ir treneriai su vaikais
krepšinio vasaros stovykloje.

Krepšinio klubas Mažeikių „M BASKET“ naują sezoną pasitinka su daugeliu permainų. Pasikeitė krepšinio komandos pavadinimas, suformuota nauja sudėtis. Klubą papildė nauji žmonės, keliami nauji tikslai, įvardijami siekiai.

Apie svarbius pokyčius ir klubo naujienas kalbinome komandos vadovą Arūną LIŠKŲ.

– Komanda turi naują pavadinimą. Kodėl jis buvo pakeistas?
– Mūsų klubas atsinaujino. Klubą papildė nauji iniciatyvūs žmonės, siekiantys grąžinti jį į aukščiausias pozicijas. Simboliška, kad nusprendėme keisti pavadinimą ir nuo šiol mūsų komanda bus žinoma kaip Mažeikių krepšinio klubas „M BASKET“.

Pasirinkome tarptautinį pavadinimą, nes jau šiais metais buvome suplanavę dalyvauti William Jones Cup 2022 turnyre Taivane. Deja, planus pakoregavo COVID-19 situacija, dėl kurios turnyras buvo atšauktas. Vis tik nekeičiame savo planų ir tikimės 2023 metais dalyvauti bent viename tarptautiniame turnyre, tad logiška, kad renkamės lengvai įvairiomis kalbomis ištariamą pavadinimą.

– Ar tiesa, kad keitėsi ir pagrindinis komandos strategas – treneris?
– Liepos mėnesį buvo organizuota vaikų dieninė krepšinio vasaros stovykla. Į stovyklą treniruoti vaikų atvyko ir dar atvyksta daugelis žinomų ir garsių krepšinio meistrų. Vaikus treniruoja Mažeikių komandos žaidėjas Mindaugas Motuzas, buvęs žaidėjas Dovydas Daubaris. Prie vaikų tobulinimo prisidėjo krepšininkai Artūras Jomantas, Rokas Giedraitis, Mindaugas Tamušauskas, Dovydas Romančenko ir treneriai Simonas Serapinas, Osvaldas Kurauskas, vyriausias komandos strategas Rimantas Grigas.

Stovyklos metu R. Grigas simboliškai perleido savo trenerio pareigas ir derinių lentą naujajam komandos strategui O. Kurauskui, palinkėdamas sėkmės ir aukščiausių rezultatų sezono metu.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto