Krepšinio taurės turnyras – be mažeikiškių

Sekmadienį mažeikiškiai namuose nusileido Lietuvos krepšinio lygoje rungtyniaujančiai Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipai. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Mažeikiškiai krepšininkai baigė kovas Lietuvos krepšinio federacijos taurės turnyre – ir antrosiose, atsakomosiose, rungtynėse išvykoje jie nusileido Pasvalio ekipai.

Suklupo trečiajame kėlinyje

Sekmadienį namuose nusileidę Lietuvos krepšinio lygoje rungtyniaujančiai Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipai septyniais taškais, pirmadienį mažeikiškiai žaidė išvykoje.
Pirmasis kėlinys mūsų ekipai susiklostė gana sėkmingai – po jo mažeikiškiai pirmavo dviejų taškų skirtumu. Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė aikštės šeimininkai ir prieš didžiąją pertrauką rezultatas buvo 37:32 pasvaliečių naudai.
Trečiasis kėlinys mūsiškiams virto košmaru – jis pralaimėtas net 7:27 ir varžovai po jo jau pirmavo 64:39. Ketvirtajame kėlinuke mažeikiškiai šį skirtumą sumažino iki dvylikos taškų, bet  paskutinėmis sekundėmis Pasvalio komandos žaidėjas pelnė tritaškį ir rungtynes „Pieno žvaigždės“ laimėjo rezultatu 75:60.
Mūsų ekipoje rezultatyviausiai žaidė Ignas Razutis, pelnęs dvylika taškų, po dešimt įmetė Raimondas Petrauskas ir Vytautas Kamarūnas, devynis taškus pelnė Vytautas Pikalavičius, aštuonis – Arvydas Gydra, septynis pridėjo Darius Tarvydas.

Tęs kovas lygoje

„Vis dėlto komandų lygis skiriasi, todėl manau, kad su aukštesnėje lygoje rungtyniaujančiais varžovais sužaidėme garbingai. Mums antrosiose rungtynėse trūko visko – tiek patirties, tiek gal ir fizinių jėgų, nedidelę traumą buvo patyręs ir negalėjo padėti Mindaugas Reminas. Plius vėl nesėkmingai sužaistas trečiasis kėlinys, kurį pralaimėjome net dvidešimties taškų skirtumu“, – apie rungtynes kalbėjo komandos vadovas Giedrius Petrulevičius.
Mažeikiškiai toliau kovas tęs Nacionalinėje krepšinio lygoje, kur su šešiolika pergalių ir trimis pralaimėjimais yra vienvaldžiai lyderiai – pirmąsias rungtynes Naujaisiais metais jie žais sausio vienuoliktąją Plungėje su vietos „Olimpu“, Mažeikiuose juos matysime tik sausio septynioliktąją, kai mūsų krepšininkai rungtyniaus su „Radviliškiu-Juodeliais“.
Komandos vadovas informavo, kad šiuo metu krepšininkai išleisti trumpų atostogų, o į pirmąją treniruotę jie rinksis jau sausio trečiąją ir tęs pasiruošimą kovoms.