Krepšinio veteranai aktyviai varžosi ir laimi

Turnyre Palangoje „Nafmera“ šventė pergalę. Nuotrauka iš klubo archyvo

Mažeikiškiai krepšinio veteranai pirmą kartą dalyvavo Palangoje vykusiame veteranų „Žalgirio taurės 2021“ turnyre ir dviejose amžiaus grupėse tapo prizininkais.
40-ies metų ir vyresnių amžiaus grupėje nugalėtoja tapo „Nafmeros“ komanda, finale 44:20 palaužusi Akmenės „Cementininką“. 50-ies ir vyresnių žaidėjų amžiaus grupėje „Balsių slėnis“, į priekį praleidęs Kauno ir Klaipėdos ekipas, iškovojo trečią vietą.
Mažeikių veteranų sporto klubo vadovas Martynas Brazas „Santarvei“ sakė: „Dėl pandemijos nevykstant turnyrams Latvijoje, dabar savo žvilgsnį nukreipiame į mūsų šalyje vykdomus turnyrus. Palangoje susirinko Vakarų Lietuvos regiono komandos, manau, kad mūsų iškovoti medaliai rodo, jog dar galime su jais konkuruoti.“
Klubo 35-erių ir vyresnių krepšinio ekipa toliau rungtyniauja Mažųjų miestelių krepšinio lygoje. Šį kartą namuose po itin atkaklios kovos rezultatu 86:85 jie nugalėjo Rietavo „Lardžo“ bendraamžius, po 26 taškus mūsų ekipai pelnė Raimondas Petrauskas ir Gitanas Bačiulis.
45-erių metų ir vyresnių krepšininkų komandai, kuri rungtyniauja Lietuvos veteranų krepšinio lygoje, debiutas nepasisekė – 67:78 pralaimėta Panevėžio „Alaus mėgėjams“.