Krepšinio veteranai iš Latvijos grįžo su medaliais

Vyriausiųjų krepšininkų grupėje bronzos apdovanojimą iškovojo „Balsių slėnio“ krepšininkai. Nuotrauka iš komandos archyvo

Iš stambaus veteranų krepšinio turnyro Latvijoje, kuriame dalyvavo beveik 60 ekipų, trys mažeikiškių komandos grįžo su apdovanojimais.

Latvijos mieste Cėsyje tris dienas vyko veteranų krepšinio turnyras, kuriame jėgas išbandė 58 ekipos iš devynių šalių. Tarp šių ekipų varžėsi ir trys mūsų miesto vyrų bei viena moterų krepšinio komanda.
Tik dvi komandos, tarp kurių buvo ir „Virvytės slėnis“, šį kartą varžėsi amžiaus kategorijoje per trisdešimties metų grupėje. Du kartus įveikę latvius, mažeikiškiai tapo savo grupės nugalėtojais. Tuo jie neapsiribojo: be konkurencijos sužaidė ir su vyresniais amžiumi varžovais.
Įdomiai klostėsi kovos keturiasdešimties ir vyresnių amžiaus grupėje, kur tarp 17 komandų rungtyniavo ir „Nafmeros“ ekipa. Išsiaiškinant stipriausius, viską lėmė trijų komandų tarpusavio rungtynių taškų skirtumas: čempionais tapo vilniečiai, kurių taškų skirtumas buvo plius penki, antri liko latviai, kurių taškų skirtumas buvo minus du, o treti – mažeikiškiai, kurių taškų skirtumas– minus trys.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto