Krepšinio veteranai laukia galimybės vėl kovoti turnyruose

Nors dėl karantino mažeikiškiai ir nebaigė Lietuvos veteranų krepšinio lygos kovų, iškovojo ne vieną apdovanojimą. Tačiau pergalės liko kaip praėjusio sezono prisiminimas. Dabar krepšinio veteranų komandos laukia galimybės vėl susitikti su varžovais.

Įteikė atminimo medalius

Mažeikiškius krepšinio veteranus vienijanti asociacija „Mažeikių veteranų sporto klubas“ praėjusiais metais Lietuvos veteranų krepšinio lygoje išstatė komandas trijose amžiaus grupėse.
Asociacijos vadovas Martynas Bražas „Santarvei“ pasakojo: „Karantinas sumaišė ir lygos planus – spėjome sužaisti po kelerias rungtynes, kai buvo nuspręsta nutraukti lygos pirmenybes. Visoms komandoms lyga įteikė atminimo medalius bei Palangoje „burbulo“ principu surengė trys prieš tris turnyrą. Žaidėme toje pat aikštelėje, kur dėl medalių kovojo ir stipriausi šalies krepšininkai. Startą laikau sėkmingu: amžiaus grupėse 45 metų ir vyresnių, 50 ir vyresnių iškovojome trečiąsias vietas, o geriausiais komandų žaidėjais buvo pripažinti Erikas Uščinas ir Vytautas Radavičius.“
Šios ekipos pernai buvo ir dviejų turnyrų laimėtojos: 45 metų ir vyresnių veteranų grupėje mažeikiškiai iškovojo pirmą vietą tarptautiniame turnyre „Parnu“, o 50 metų ir vyresnių – Palangoje vykusiame „Energetikų“ turnyre.

Vienija mėgstančius krepšinį

Asociacijos komandų pernykščių pasiekimų yra ir daugiau – 35 metų ir vyresnių sportininkų komanda Ciesyje tapo tarptautinio turnyro nugalėtoja. 40-mečiai ir vyresni krepšininkai tame pačiame turnyre iškovojo trečią vietą, pasidabino bronzos apdovanojimais trys prieš tris turnyre seniūnijų žaidynių antrame etape Jurbarke, o finale tarp 20 ekipų liko ketvirta.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.