„Kritinė masė“ džiaugėsi Laižuvos puošmenomis

Asmeninio albumo nuotraukos

Ketvirtus metus Mažeikiuose propaguojama „Kritinė masė“ vis ilgina savo kelionių atstumus:  pastarajai kelionei pasirinkę Laižuvą, dviratininkai tą vakarą nuvažiavo apie keturiasdešimt kilometrų.

Neatsilieka ir senjorai

Važiavimo dviračiais entuziastas, „Kritinės masės“ koordinatorius Mažeikiuose Vytautas Valantinas pasakojo, kad žygiui į Laižuvą susirinko per dvidešimt dviratininkų, – tiek entuziastų išvysti vyriškis nesitikėjo.
„Daugiausiai, kaip ir anksčiau, susirinko jaunimo, bet atvažiavo ir vyresnio amžiaus žmonių. Viena senjorė, su kuria net nespėjau gerai susipažinti, buvo net pajėgesnė už jaunimą: visą kelionę buvo žvali ir važiavo taip, lyg tų metų ir nebūta“, – kalbėjo žygio vadovas.

Apžiūrėjo velykines puošmenas

Laižuvos gyvenvietėje dviratininkų dar tebelaukė staigmena – Velykoms pavasario šventės simbolika papuošta pagrindinė gatvė. Mažeikiškiai įamžino jiems patikusias vietas fotoaparatais, prie velykinės simbolikos fotografavosi patys.
Kelionei į Laižuvą dviratininkai užtruko apie pusketvirtos valandos, visi grįžo patenkinti ir laimingi, jokių incidentų ar nelaimingų atsitikimų žygio metu neįvyko.
„Dabar lauksim ateinančio mėnesio paskutinio penktadienio. Kur važiuosim, lyg jau ir numatyta, bet per tą laiką kas nors gali pasikeisti, tad maršrutas kol kas tegu lieka nežinomas“, – teigė V. Valantinas.

Asmeninio albumo nuotraukos

Asmeninio albumo nuotraukos

3 Atsakymai į “„Kritinė masė“ džiaugėsi Laižuvos puošmenomis”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Jokios nematau “ kritines mases“? Visi normaliai nuauge spotrininkai…:D

  2. :DDD parašė:

    Kodel donorai?

  3. ne aš parašė:

    donorai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto